Erdoğan Ak Parti içindeki şikayetleri dinledi

Afyonkarahisar’da yapılan parti içi toplantıda Erdoğan, bürokratlar hakkında milletvekilerinden gelen şikayetleri dinledi.


Erdoğan Ak Parti içindeki şikayetleri dinledi

Erdoğan tarafından Afyonkarahisar’da gerçekleştirilen AK Parti kampı sırasında basına kapalı olarak yapılan görüşmelerde bazı şikayetlerin olduğu ve bu şikayetlerin bürokratlar dolayısı ile olduğu açıklandı. Milletvekili tarafından yapılan şikayetler Erdoğan tarafından değerlendirildi ve konuya çözüm bulunacağı söylendi. Görüşmeler ila alakalı net bir detay verilmezken basına sızan bazı haberlerde içeride sorunlar yaşayan Ak Parti grubunun çözüm arayışında olduğu ve 2019 seçimleriyle ilgili değerlendirmeler yapıldığı bildirildi.

MİLLETVEKİLLERİ ŞİKAYETÇİ

İddialara göre bir süredir milletvekillerinin telefonla ulaşmaya çalıştıkları bürokratlara ulaşamadıklarını savunan AK Partili milletvekilleri bu durumun önüne geçmesi için Erdoğan’a bildirdi. Erdoğan ise bu konu hakkında ilgilenecek olduklarının açıklamasında bulunurken, bir diğer milletvekili ise “bir gece ansızın gelebiliriz” sözünün Güneydoğu ve Doğu’daki birçok kişiyi rahatsız ettiğini açıkladı. Bu sözün bölgede yaşayan halk tarafından çok manidar bulunduğu söylenirken bu tür atılacak adımların ve yapılacak açıklamaların çok daha hassas bir şekilde seçilmesi gerektiği bildirildi.

AK PARTİ’DE NELER OLUYOR?

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti içerisinde sorunlar olduğunu doğrulayan açıklamaları ve metal yorgunluğu konusunda yaptığı açıklamalar gelecek seçimler için AK Parti grubunu korkuturken, bir yandan da buna yönelik çalışmalar yapılıyor. %51 oy alamayan siyasinin göreve gelemeyecek olduğu yeni dönemde AK Parti ile diğer partilerden 1-2 ismin rekabetli bir ortamda yarışacak olduğu, Akşener’in etkisinin büyük olacağı ifade ediliyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Erdoğan, Türk vatandaşlarına saldıran terör destekçileri için Almanya’yı suçladı

Erdoğan, Türk vatandaşlarına saldıran terör destekçileri için Almanya’yı suçladı

Erdoğan, Türk vatandaşlara saldıran teröristler için Almanya'ya sert sözlerle yüklendi: PKK terör örgütü havaalanında vatandaşlarımıza tekme tokat saldırıyor, Alman polisi bakıyor. Sen nasıl devletsin?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz