Erdoğan’dan 5 askerin şehit olduğu tank saldırısı ile ilgili açıklama!

Erdoğan, Afrin’de terör örgütünün Türk tankına yapmış olduğu saldırıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. 5 askerin şehit olduğu saldırıyla ilgili “Bazı tahminler var. Kesinleştiğinde tüm dünya ile paylaşacağız” ifadelerini kullandı.


Erdoğan’dan 5 askerin şehit olduğu tank saldırısı ile ilgili açıklama!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vatikan ziyareti öncesi Atatürk Havalimanı’nda basın açıklaması yaptı.

SORULARI YANITLADI

Erdoğan, Papa Franciscus’un davetlisi olarak Vatikan’a hareketi öncesi Atatürk Havaalanı Devlet Konukevi’nde düzenlediği basın toplantısında, basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını cevapladı.

“DÜNYAYLA PAYLAŞACAĞIZ”

Erdoğan, Afrin’de 5 şehit verdiğimiz tank saldırısında, teröristlerin kullandığı füzelerin hangi ülkeye ait olduğu ile ilgili çok mühim açıklamalar yaptı.

Erdoğan, ”Bu konuda elimize gelen bilgiler var ama nihai sonuçlar gelmeden bu şekilde bir açıklama yapmamız doğru olmaz. Genelkurmay Başkanımla görüştüm. Bazı tahminler var. Şu anda bunları açıklamak doğru olmaz. Bilgiler keinleştiğinde bütün dünya ile paylaşacağız.” şeklinde konuştu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz