Erdoğan’ı göremeyen 4 yaşındaki küçük kız gözyaşlarını tutamadı!

Yozgat’ta önceki gün gerçekleştirilen AK Parti 6. Olağan İl Kongresi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüşmeyi başaramayan 4 yaşındaki Irmak Ayşe İstek, hüngür hüngür ağladı.


Erdoğan’ı göremeyen 4 yaşındaki küçük kız gözyaşlarını tutamadı!

Kongrenin düzenlendiği Rıza Kayaalp Spor Salonu’nda jimnastik eğitimi alan Irmak Ayşe İstek, sporcu arkadaşlarıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılayıp çiçek vermek için hazırlık yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan hava muhalefeti sebebiyle kongreye geç katılınca çiçek takdim töreni iptal edildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşme fırsatını kaçıran Irmak Ayşe İstek’i ve arkadaşları jimnastik öğretmenleri evlerine gönderdi.

Evlerinde annesi Tuğba İstek tarafından ağlama görüntüsü cep telefonuna kaydedilen Irmak’ın gözyaşları duygu dolu anlar yaşattı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı çok sevdiğini ve göremeyince çok üzüldüğünü söyleyen Irmak yaptığı açıklamada şunları belirtti:

“Cumhurbaşkanımızı görmeye gittik ona çiçek verecektim sporcu olarak. Cumhurbaşkanımız geciktiği için çiçek veremedim. Behiye öğretmenim bizi eve gönderdi. Çok ağladım çok üzüldüm. Çok seviyorum Tayyip Erdoğan’ı. Bir daha gelince görmeyi çok istiyorum.”

Anne Tuğba İstek ise eve geldiğinde kızı Irmak’ın çok üzüldüğünü ve ağladığını söyleyerek, “O gün Cumhurbaşkanımız Yozgat’a geldiğinde sporcular çiçek merasimi yapacaktı. Irmak çiçek takdim edecekti Cumhurbaşkanımıza. Program geciktiği içinde öğretmenimiz bizi evimize gönderdi. Eve geldiğimizde Irmak çok üzüldü ve çok ağladı. Çünkü çok seviyor Cumhurbaşkanımızı. Ben de öyle bir videosunu çekmek istemiştim. Umarım yeniden bu şekilde bir şey olur ve Irmak, Cumhurbaşkanımızı görür” dedi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Atatürk gazilik unvanın bedelini cephede ödedi, sarayda değil!

Atatürk gazilik unvanın bedelini cephede ödedi, sarayda değil!

MHP'nin, AK Parti'li Metin Külünk'ün Erdoğan'a gazilik unvanı verilmesiyle alakalı kanun teklifine, "yeşil ışık yakmak" olarak adlandırılan "Değerlendiririz" cevabının sonrasında partinin İstanbul Milletvekili Atila Kaya ilk eleştiriyi yaptı. Bu önerinin cephedeki askerlere "saygısızlık" olduğunu belirten MHP'li Kaya, "Öykündüğünüz Atatürk o unvanın bedelini cephede ödedi, sarayda değil" ifadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz