Erhan Çelik eski eşi Gülben Ergen’e ateş püskürdü

Ünlü sunucu Erhan Çelik eski eşi Gülber Ergen’e ateş püskürerek bundan sonra artık kendisininde her şeyi konuşacağını söyledi.


Erhan Çelik eski eşi Gülben Ergen’e ateş püskürdü

TRT Haber’in başarılı sunucularından olan Erhan Çelik geçtiğimiz günlerde canlı yayında istifa ettiğini açıklamasının ardından milyonlarca takipçisi olan sosyal medya ağı İnstagram üzerinden beklenmedik bir şekilde ayrıldığı eski eşi şarkıcı Gülben Ergen hakkında çok konuşulacak mesajlar ve fotoğraflar paylaştı. TRT haberin sunucusu olduktan sonra çocukları için sessizliğini koruduğunu açıklayan Erhan Çelik bundan sonra artık her şeyi konuşacağını dile getirdi.

ERHAN ÇELİK YAPTIĞI PAYLAŞIMLARLA HERKESİ ŞAŞIRTTI

Şarkıcı Gülben Ergen’den kendisini aldattığı için boşandığını açıklayan Erhan Çelik’in asıl isyan ettiği nokta ise Gülben Ergen’in mahkeme kararıyla çocuklarının can güvenliği olmamasından dolayı uzaklaştırma kararı almasından dolayı olduğunu ifade etti. Şarkıcı Gülben Ergen’in eski eşi olan TRT Haber’in haber sunucusu Erhan Çelik, Ergen’in evli bir iş adamıyla birlikte olmasıyla ilgili olarak yaptığı paylaşımların ardından kendisiyle ilgili olarak aldırdığı mahkeme kararıyla bir kere daha şok olduğunu takipçileriyle paylaşarak herkesi şaşırttı.

ALLAH’IN GÜLBEN ERGEN’İ NEDEN ISLAH ETMEDİĞİNİ SORDU

Eski eşi şarkıcı Gülben Ergen için çok ağır ifadeler kullanan Erhan Çelik, Yüce yaratıcı Allah’ın neden eski eşi Gülben Ergen’i ıslah etmediğini dile getiren bir paylaşımda bulunarak, kendisinin çocuklara nasıl zarar vereceğinin hesabını sordu. Ayrıca daha önce magazin programlarına konu olmasına rağmen konuşmamasını bağlı olduğu kurumdan dolayı yapmadığını ama bundan sonra her şeyi ortaya çıkartacağını ifade etti.

Yazar: Hakan Yenihayat

Hakan Yenihayat
Sakarya Üniversitesi mezunu olan Hakan Yenihayat 1974 Yılında İzmir'de doğmuştur. İyi bir dinleyici ve anlatıcı olan Yenihayat, haber sektöründe kendini geliştirerek kısa zamanda birçok başarıya imza atmış olup kariyerine basın odaklı olarak devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

Mehmet Dinçerler ve Hande Erçel aşk yaşıyor

Mehmet Dinçerler ve Hande Erçel aşk yaşıyor

Hande Erçel ve Gloria Jean's Coffees Türkiye CEO’su Mehmet Dinçerler arasında yeni bir aşk başladı.

Bir Cevap Yazın

İsminizi yazmadan "Misafir" şeklinde yorum yapabilirsiniz. Yorumlarınız uygun görülürse 30 dakika içerisinde yayına alınacaktır.

Yorum Yaz