Erhan Çelik eski eşi Gülben Ergen’e ateş püskürdü

Ünlü sunucu Erhan Çelik eski eşi Gülber Ergen’e ateş püskürerek bundan sonra artık kendisininde her şeyi konuşacağını söyledi.


Erhan Çelik eski eşi Gülben Ergen’e ateş püskürdü

TRT Haber’in başarılı sunucularından olan Erhan Çelik geçtiğimiz günlerde canlı yayında istifa ettiğini açıklamasının ardından milyonlarca takipçisi olan sosyal medya ağı İnstagram üzerinden beklenmedik bir şekilde ayrıldığı eski eşi şarkıcı Gülben Ergen hakkında çok konuşulacak mesajlar ve fotoğraflar paylaştı. TRT haberin sunucusu olduktan sonra çocukları için sessizliğini koruduğunu açıklayan Erhan Çelik bundan sonra artık her şeyi konuşacağını dile getirdi.

ERHAN ÇELİK YAPTIĞI PAYLAŞIMLARLA HERKESİ ŞAŞIRTTI

Şarkıcı Gülben Ergen’den kendisini aldattığı için boşandığını açıklayan Erhan Çelik’in asıl isyan ettiği nokta ise Gülben Ergen’in mahkeme kararıyla çocuklarının can güvenliği olmamasından dolayı uzaklaştırma kararı almasından dolayı olduğunu ifade etti. Şarkıcı Gülben Ergen’in eski eşi olan TRT Haber’in haber sunucusu Erhan Çelik, Ergen’in evli bir iş adamıyla birlikte olmasıyla ilgili olarak yaptığı paylaşımların ardından kendisiyle ilgili olarak aldırdığı mahkeme kararıyla bir kere daha şok olduğunu takipçileriyle paylaşarak herkesi şaşırttı.

ALLAH’IN GÜLBEN ERGEN’İ NEDEN ISLAH ETMEDİĞİNİ SORDU

Eski eşi şarkıcı Gülben Ergen için çok ağır ifadeler kullanan Erhan Çelik, Yüce yaratıcı Allah’ın neden eski eşi Gülben Ergen’i ıslah etmediğini dile getiren bir paylaşımda bulunarak, kendisinin çocuklara nasıl zarar vereceğinin hesabını sordu. Ayrıca daha önce magazin programlarına konu olmasına rağmen konuşmamasını bağlı olduğu kurumdan dolayı yapmadığını ama bundan sonra her şeyi ortaya çıkartacağını ifade etti.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Yeşim Salkım şimdide Seda Sayan’a sert sözlerle giydirdi!

Yeşim Salkım şimdide Seda Sayan’a sert sözlerle giydirdi!

Yeşim Salkım, Gülben Ergen'i öven Seda Sayan'a "Kadırgalı mısın nesin bilmem, ben de Arnavut kızıyım. Gönderirim seni geldiğin yere." diyerek çıkıştı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz