Erkek arkadaşını silahla vurup intihar etti!

Şişli’de köpekleriyle beraber yaşayan bir kadın, halen bilinmeyen bir sebeple tartışma yaşadığı erkek arkadaşını silahla vurup öldürdükten sonra intihar etti. Eve gelince annesi ile erkek arkadaşının cesediyle karşılaşan genç kız sinir krizine girdi.


Erkek arkadaşını silahla vurup intihar etti!

Şişli’de köpekleriyle beraber yaşayan bir kadın, henüz tespit edilemeyen bir sebeple münakaşa yaşadığı erkek arkadaşını silahla vurup öldürdükten sonra intihar etti. Silah seslerinin sonrasında eve gelen kadının kızı, gördükleri karşısında şok geçirdi.

ÖNCE SEVGİLİSİNİ SONRA KENDİNİ VURDU

İddiaya göre, 50 yaşındaki Orhan Atıç, Babil Sokak içerisinde bulunan 3 katlı binanın giriş katında kızı ve köpekleriyle beraber yaşayan sevgilisi Gürcistan uyruklu Janet Xonelidze’nin (50) yanına geldi. Eve giren Orhan Atıç ile Janet Xonelidze arasında henüz tespit edilemeyen bir sebepten münakaşa çıktı.

Tartışma esnasında, Xonelidze, evde bulunan ruhsatsız tabancayı alarak Atıç’a ateş etti. Atıç, olay yerinde yaşımını yitirirken, Janet Xonelidze, aynı tabancayı bu defa kendi başına dayayarak ateşledi.

GENÇ KIZ ANNESİNİN CESEDİNİ GÖRÜNCE ŞOKA GİRDİ

Janet Xonelidze’nin aynı binada yaşayan kızı tabanca sesini duyar işitmez annesinin yaşadığı daireye koştu. Annesi ve Orhan Atıç’ın kanlar içinde yerde yattığını gören kadın, polise ve sağlık ekiplerine bildirdi.

Olay yerine gelerek araştırmada bulunan sağlık ekipleri Xonelidze ile Atıç’ın ölmüş olduğunu tespit etti. Annesinin ölümü sebebiyle sinir krizleri geçiren kadını yakınları teselli etmeye çalıştı.

“SON GÜNLERDE MORALİ BOZUKTU”

Mahalle sakinin Ali Turan İldem, “Son birkaç gündür morali bozuktu. Komşu olarak iyi bir insandı. Bugün kendisini 3 gibi gördüm. Köpeklerini içeriye almasını söyledim. İçeriye alacağını belirtti. Olay anlatılana göre kasap Orhan diyerek bir şahsı vuruyor. Ondan sonra kendisini vuruyor. Nedenini bilmiyoruz’ diyerek konuştu.

Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı çalışmanın sonrasında savcı olay yerine gelerek araştırmalarda bulundu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamera önünde siyah zehir içerek intihar etti!

Kamera önünde siyah zehir içerek intihar etti!

Düğününe 10 gün kalan Hint kadın, eski erkek arkadaşının kendisine şantaj yapması ardından içeriği bilinmeyen siyah bir sıvı içerek intihar etti. Genç kadın o anları kameraya çekti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz