Eşi ile tartışan adam sinirinden kendini bıçakladı!

Telefonda eşi ile tartıştığı sırada çılgına dönen adam kendini bıçakladı. Sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan adam ile ilgili soruşturma başlatıldı.


Eşi ile tartışan adam sinirinden kendini bıçakladı!

Olay, Kaptan Paşa Mahallesi Zincirlikuyu Caddesi No: 82’de saat 08.15 sıralarında yaşandı. İsminin Nemettin olduğu öğrenilen kişi iddialara göre, cadde üstünde evinin önünde telefonda karısı ile münakaşaya başladı. Bir müddet sonra evine çıkan Nemettin kendisini bıçak ile karın bölgesinden bıçakladı. Acı içerisinde haykıran yaralının seslerini duyan komşuları hemen üst kata çıktı. Yaralının yerde kanlar içinde yattığını gören komşuları vaziyeti hemen sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralıya ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıktan sonra ambulans ile hastaneye kaldırdı.

Mehmet İsrafiloğlu “Ben bağırtıya çıktım. Adam telefonda karısı ile tartışmış. ‘Kendimi öldüreceğim’ demiş. Polisler geldi. Ambulans geldi. aldılar götürdü. Polislere ‘ben kendimi bıçakladım’ demiş” diyerek konuştu.

Polis bıçaklanma olayı hakkında soruşturma başlattı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Mustafa Sandal, servet değerindeki villayı Emina’ya verdi!

Mustafa Sandal, servet değerindeki villayı Emina’ya verdi!

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, boşanma aşamasındaki eşi Emina'ya 15 milyonluk villayı bıraktı. Sandal'ın kendisinin de çalışma ofisinde konakladığı söyleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz