Eşine hasta olduğu için yavaş yürüyor diye tekme atmış

Van’da yanında bebeği olan eşini tekmelerken amatör kamera ile görüntülenen kişi gözaltına alındı. Şahsın hastalığından dolayı yavaş yürüyen eşini tekmelediği öğrenildi.


Eşine hasta olduğu için yavaş yürüyor diye tekme atmış

Edinilen bilgiye göre, Van Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi yakınında bir şahıs, hastane önünde pusette bebeği bulunan ve ağlayan kadının üstüne yürüyerek tekme attı. Kadın ağlamaya devam ederken, öfkeli şahıs ise tekme atmaya devam etti. Kadının “tamam ayıptır” sözlerine karşın şahıs, kadının üstüne yürüyerek şiddet göstermeye devam etti. Kucağına bebeğini alan kadın hastane önünden hızla ayrılırken, meydana gelen anlar ise cep telefonu kamerası tarafından kaydedildi.

Eşine hasta olduğu için yavaş yürüyor diye tekme atmış

KOCASI ÇIKTI, İFADESİYLE ‘PES’ DEDİRTTİ

Van Valiliğinden yapılan açıklamada, Van Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi bahçesinde 2 Ocak 2018 günü 10.20 sıralarında gerçekleştikten sonra görsel ve yazılı basına yansıyan darp olayıyla alakalı olarak, İl Emniyet Müdürlüğü’nün alakalı birimlerince lüzumlu çalışma yapıldığı söylendi.

Açıklamada, “Yapılan araştırmada, eşi olduğu öğrenilen kadını darp eden A.P. adlı şahıs, bugün 12.00 sıralarında yapılan operasyonla Arıtoprak Mahallesi’nde yakalanmıştır. Şahısla yapılan görüşmede; sabah eşiyle hastaneye 2 aylık bebekleri N.P.’yi getirdiklerini, annenin rahatsızlığıyla alakalı olarak öbür binaya geçecekleri sırada, annenin yavaş yürümesinden dolayı aralarında münakaşa çıktığını ve bu sırada tekme ve darp olayının geliştiğini beyan etmiştir” denildi

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Doğu Ekspresi biletleri tükenince Van Gölü Ekspresi kıymete bindi

Doğu Ekspresi biletleri tükenince Van Gölü Ekspresi kıymete bindi

Doğu Ekspresi'yle Kars'a hücum eden gençler 2 aylık biletler bitince sosyal medyanın yeni gözdesi Van Gölü Ekspresi için kuyruğa girdi. Kampanya başlatan gençler, şubatta şehire 12 bin kişiyi çekmeyi amaçlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz