Eski nişanlısının evine yeni sevgilisiyle soygun düzenledi

Bursa’da evli olan sevgilisiyle beraber plan yapan kadın, eski nişanlısının evinden 90 bin lira değerinde ziynet eşyası çaldı.


Eski nişanlısının evine yeni sevgilisiyle soygun düzenledi

Bursa’da evli sevgilisiyle plan yapan kadın, eski nişanlısının evinden 90 bin liralık ziynet eşyası çaldı. Çılgın aşıkların güvenlik kamerası görüntülerinden yola çıkan polis, şüphelileri yakaladı. Mahkemeye sevk edilen şahıslar tutuklandı.

Olay, merkez Yıldırım ilçesine bağlı Selçukbey Mahallesi’nde yaşandı. Alınan bilgiye göre, eski nişanlısını arayan 1 çocuk annesi Ceyda Ç. (28), moralinin bozuk olduğunu ve evine gelmek istediğini belirtti. O.Y. (28), eski nişanlısının bu teklifini kabul etti. Eve giden Ceyda Ç., beraber olduğu evli ve 2 çocuk babası yeni sevgilisi Bülent B.’yi arayarak, kapıyı açık bıraktığını belirtti. Bu esnada Ceyda Ç., O.Y.’yi konuşmak için balkona çıkarttı. O arada eve giren Bülent B, Ceyda Ç.’nin tarif ettiği yerden 90 bin liralık altını alarak, ayrıldı. Olaydan birkaç gün sonra Bülent B., çaldığı altınları bozdurarak sevgilisi Ceyda Ç.’ye 5 bin liralık tektaş yüzük aldı. Daha sonra çift plan yapıp çaldıkları paralarla beraber tatile çıkarak 60 bin lirasını harcadı.

Eski nişanlının şikayeti üstüne Bursa Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri hırsızlık yapan sevgilileri yakaladı. Sevgililerin üstünden 10 bin, hesaplarından da 20 bin lira çıktı. Ekipler tarafından ifadesi alınan çift sevk edildikleri mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Çalınan zümrüt taşı bulundu! değeri 1 milyon dolar

Çalınan zümrüt taşı bulundu! değeri 1 milyon dolar

İstanbul’da 2 sene önce Lübnanlı sahibinin elinden çalınan 1 milyon dolar değerindeki zümrüt taşı, Mersin’de bulundu. Olayla alakalı 5 kişi gözaltına alındı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz