Eski sevgilisi Ali Ağaoğlu’na yaşlı ve cimri dedi

Ali Ağaoğlu ile bir dönem birliktelik yaşayıp sevgili olan Hazal Mesudiyeli sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla herkesi şaşırttı. Mesudiyeli, paylaşımında Ali Ağaoğlu için yaşlı ve cimri ifadelerini kullandı.


Eski sevgilisi Ali Ağaoğlu’na yaşlı ve cimri dedi

Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu’nun 2,5 sene birlikte olduğu eski sevgilisi Hazal Mesudiyeli açtı ağzını yumdu gözünü. Mesudiyeli, Ağaoğlu’na “Yaşlı, cimri, gösteriş meraklısı uzak durun ondan” diyerek çok konuşulacak yorumlarda bulundu.

Eski sevgilisi Ali Ağaoğluna yaşlı ve cimri dedi

“BANA EV KİRALADI, ANAHTARI YÜZÜNE FIRLATTIM”

Mesudiyeli yorumlarının devamında, “Bana ev kiraladı, anahtarı yüzüne fırlattım. ‘Sen 2. el eşya kullanmıyorsun’ dedi. Demek böyle böyle parayı buluyor bu pislik yaşlılar” dedi.

Yazar: Niyazi Topcu

Niyazi Topcu
Niyazi Topcu, 1980 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 1998 yılından buyana bilişim ve medya sektöründe başarılı çalışmalara imza atmıştır. Siyaset alanında faal olan Topcu, çeşitli habercilik alanında da başarılı haberler yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Meryem Uzerli yeni aşkıyla yakalandı

Meryem Uzerli yeni aşkıyla yakalandı

Bir dönemlerin hızlı parlayıp sönen oyuncusu Meryem Uzerli ile Mısırlı oyuncu Bassel Alzaro bir otele girerken kameralara takıldı.

Bir Cevap Yazın

İsminizi yazmadan "Misafir" şeklinde yorum yapabilirsiniz. Yorumlarınız uygun görülürse 30 dakika içerisinde yayına alınacaktır.

Yorum Yaz