Etiler’de korkutan yangın

Etiler’de bir binada çıkan yangın mahalleyi ayağa kaldırdı. Binada rehin kalan 7 kişi ve evcil hayvanlar itfaiye ekiplerinin yoğun çabaları sonucu kurtarıldı. Sırada en sona kalan minik kedinin ise yüzü yandı. Olay yerine gelen veteriner hekimler evcil hayvanlara müdahale ederken sağlık ekipleri de yaralanan 7 kişiye müdahale etti.


Etiler’de korkutan yangın

Yoğun çaba harcadılar

Etiler’de bir apartman dairesinde henüz belirlenemeyen bir sebeple yangın çıktı. Evin içini ve daha sonra da tüm apartmanı duman kapladı. Mahallede korku dolu anlar yaşanmasına sebep olan yangın sırasında evde bulunan 7 kişiyle birlikte bir kedi ve bir de köpek olduğu öğrenildi. İtfaiye ekipleri ile birlikte mahalle halkının da seferber olduğu kurtarma çalışmalarında itfaiye ekiplerinin yoğun mesai harcaması dikkat çekti.

Veteriner müdahale etti

Herkes sağlıklı bir şekilde kurtarıldığında ev sahibi kedisinin içeride olduğunu fark etti ve itfaiye ekipleri bu kez de minik kediyi kurtarmak için eve girdi. Yüzü yanan kedi son anda kurtarılırken olan yerine yakın olan veteriner de hemen kedi ve köpeğe müdahale ederek dumandan zehirlenmelerini engellemeye çalıştı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Yangına sebep olan klima bir evi küle çevirdi!

Yangına sebep olan klima bir evi küle çevirdi!

Adana'da klimadan çıkan yangında bir binanın dairesi resmen küle çevirdi. Evde tek başına yaşayan bir kadın kendini dışarı atarak canını zor kurtardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz