Evde doğalgaz patlaması bomba etkisi yarattı! 10 kişi yaralandı

Kırıkkale’de bir evde yaşanan doğalgaz patlaması sonucu 10 kişi yaralandı.


Evde doğalgaz patlaması bomba etkisi yarattı! 10 kişi yaralandı

Kurtuluş Mahallesi 738. Sokak üstündeki dört katlı binada saat 01.15’te patlama yaşandı. Doğalgaz sıkışmasından kaynaklandığı öğrenilen patlamada 10 kişi yaralandı. Patlama nedeniyle çevrede bulunan araçlar hasar gördü. Yaralılardan ikisi Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanasi, sekizi ise Yüksek İhtisas Hastanesi’ne kaldırıldı. Kırıkkale Valisi M. İlker Haktankaçmaz, meydana gelen olayın ana hatlardan kaynaklanmadığının yalnızca apartmanın bir dairesindeki sıkışmadan meydana geldiğinin tahmin edildiğini belirtti. Vali Haktankaçmaz, önlem olarak ana hatlarda da doğalgazı kestiklerini ve lüzumlu incelemenin devam ettiğini dile getirdi.

Olayda yaralananların adları şu şekilde:

Osman Çakır (58), Aynur Çakır (55), Mahmut Tepeci (32), Adile Tepeci (26), Ravza Gül Tepeci (7), Ufuk Tepeci (3), Lütfi Özaydın (20), Metin Aksoy (63), Fadime Aksoy (58), Talip Aksoy (24)

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz