Everton, Cenk Tosun transferi için Beşiktaş’a 25 Milyon ödeyecek!

İngiliz ekibi Everton, uzun pazarlıklar sonunda Cenk Tosun’u takıma katmak için Beşiktaş’la 25 milyon euroya anlaştı.


Everton, Cenk Tosun transferi için Beşiktaş’a 25 Milyon ödeyecek!

Cenk Tosun’un Everton transferi kesinleşti. Londra’ya transfer görüşmeleri yapmak için giden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Evertonlu yöneticilerle Cenk Tosun’un transferi ile alakalı anlaştı. Siyah-Beyazlı kulüp bu transferden 25 milyon Euro kazanacak.

FİKRET ORMAN 30 MİLYON EURO İSTEDİ

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman İngiliz ekibinden 30 milyon Euro talep ediyordu ve pazarlıklar kıran kırana devam ediyordu. Dün gecen Türkiye saatiyle 23:00’de son aşamaya gelindi ve taraflar 25 milyon Euro’ya el sıkıştı.

AÇIKLAMA AN MESELESİ

Everton ısrarla istediği Cenk Tosun transferinde mutlu sona ulaştı. İngiliz ekibinin transferi 24 saat içinde açıklaması bekleniyor. Cenk geçtiğimiz günlerde İngiltere’ye giderek sağlık kotrolünden geçmişti.

EN PAHALI TRANSFER OLACAK

25 milyon Euro karşılığında Everton’un yolunu tutacak Cenk Tosun, Türkiye’den yurt dışına transfer olan en pahalı oyuncu olarak tarihe geçecek. Golcü futbolcu Gaziantepspor’dan Beşiktaş’a bedelsiz olarak transfer olmuştu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Vagner Love Beşiktaş’a gitmek için hazırlıklara başladı

Vagner Love Beşiktaş’a gitmek için hazırlıklara başladı

Aytemiz Alanyaspor forması giyen Vagner Love, hazırlıklara başladı, Beşiktaş'la gerçekleştirilen toplantılardan olumlu sonuç çıkmasını bekliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz