Evsizler soğuk havalarda ısınmak için Taksim Tünelini seçiyor!

Soğuktan korunmak için Taksim Tünelini seçen evsizlerin çöpten topladıkları battaniyeler ve naylonlarla ısınma çabaları görenleri üzdü.


Evsizler soğuk havalarda ısınmak için Taksim Tünelini seçiyor!

Soğuktan korunmak için Taksim Tünelini mesken tutan evsizlerin çöpten buldukları battaniyeler ve naylonlarla ısınmaya çalışmaları yürekleri burktu.

Her gün binlerce kişinin kullandığı Beyoğlu Taksim Tüneli sanki evsizlerin dinlenme ve uyuma noktası haline geldi. Soğuklardan korunmak ve uyumak isteyen evsizler Taksim Tüneli’ni mesken tuttu. Bazı evsizler tünelin kaldırımına dinlenmek için otururken, kimileri da uyudu. Soğuktan da korunmak isteyen evsizler, çöpten buldukları battaniyeleri ve naylonları üstüne örttüler. Tünelden geçen vatandaşların ise bu vaziyete aldırış etmeden geçip gitmesi dikkat çekti. Havanın soğuk olması sebebiyle otomobillerin gürültüsüne bile aldırış etmeyen evsizlerin yürek burkan hali ise kameralara yansıdı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Taksim’de alınan güvenlik önlemlerinde Drone Savar kullanıldı

Taksim’de alınan güvenlik önlemlerinde Drone Savar kullanıldı

Yeni yıl gecesi Taksim Meydanı'na gelen halk ve turistler emniyet güçleri tarafından aranarak meydana alınırken, ilk kez ASELSAN'ın yaptığı 'drone savar' kullanıldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz