Eyüpsultan’da Marketi basan 6 kişi polisin operasyonuyla yakalandı!

İstanbul Eyüpsultan’da 6 kişi bir marketi basarak görevlileri rehin aldı. Polis rehineleri kurtarmak için operasyon düzenledi ve saldırganları yakaladı. O anlar cep telefonu kamerası tarafından an be an görüntülendi.


Eyüpsultan’da Marketi basan 6 kişi polisin operasyonuyla yakalandı!

Eyüpsultan’da bir markette, çalışanları rehin alan gasp zanlıları, polis operasyonuyla yakalandı. Rehineler de kurtarıldı. O anlara ilişkin görüntüler cep telefonu kamerasına an be an yansıdı.

6 SALDIRGAN YAKALANDI

Eyüpsultan’da soygun bir markete giren zanlılar çalışanları rehin aldı. Markete, Asayiş Şube müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekipleri operasyon düzenledi. Operasyon sonrası rehineler kurtarılırken, 3 şüpheli olay yerinde gözaltına alındı. Olay yerinden kaçan 3 kişi ise polis tarafından yakalandı.

SORGULARI SÜRÜYOR

Sorgulanmak üzere emniyete götürülen gasp şüphelilerinin 14 ayrı gasp olayının failleri olduğu ve arandıkları söylendi. Olayla ilgli soruşturma açıldı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz