17 Ağustos 2017 Perşembe

Fenerbahçe Brezilyalı yıldıza çok yakın!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın açıklaması sonrasında bitirilen Soldado transferi Fenerbahçe’de santrafor arayışına çare olurken forvet arkası pozisyon için ise Zenit’in genç yıldızı Giuliano gündemde. Zenit’in Giuliano için istediği fiyatın Fenerbahçe için sorun olmayacağı öğrenildi.


Giuliano geleceğin yıldızı olarak gösteriliyor

Yeni sezon öncesi hazırlık maçlarında bir türlü istediği ahengi yakalayamayan Fenerbahçe’de başkan Aziz Yıldırım 4 transfer sözü vermiş ve bunlardan birinin dünya yıldızı olacağını söylemişti. Yıldırım’ın bu açıklamasının ardından KAP’a bildirilen Soldado transferi tamamlanırken 10 numara arayışına devam eden sarı lacivertliler Brezilyanın genç yıldızı Giuliano ile ilgileniyor.

Önümüzdeki günlerde açıklanacak

Zenit forması giyen genç yıldızın 10 numara bölgesinde başarılı işler çıkarması ve geleceğin yıldızı olarak görülmesi transferi güçlendiren etkenler arasında. Alex De Souza transferindeki gibi bir politika izleyen sarı kanarya Brezilyalı yıldız bonservisi ile birlikte almak için çalışıyor. Transfer gerçekleşirse sarı lacivertlilerin 10 numara ve forvet arkası pozisyonundaki ihtiyacı karşılanmış olacak. Transferin önümüzdeki günlerde netlik kazanması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Fenerbahçe, Roberto Soldado için ne kadar bonservis ödedi?

Fenerbahçe'nin yeni oyuncusu Roberto Soldado için Villarreal'e verilen bonservisle bedeli futbol dünyasının gündemini oluşturdu. Ortaya çeşitli iddiaların atıldığı bonservis bedeli ile ilgili çeşitli rakamlar söyleniyor. Ancak belirtilen rakamların gerçekle alakası yok.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir