Fenerbahçe Brezilyalı yıldıza çok yakın!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın açıklaması sonrasında bitirilen Soldado transferi Fenerbahçe’de santrafor arayışına çare olurken forvet arkası pozisyon için ise Zenit’in genç yıldızı Giuliano gündemde. Zenit’in Giuliano için istediği fiyatın Fenerbahçe için sorun olmayacağı öğrenildi.


Fenerbahçe Brezilyalı yıldıza çok yakın!

Giuliano geleceğin yıldızı olarak gösteriliyor

Yeni sezon öncesi hazırlık maçlarında bir türlü istediği ahengi yakalayamayan Fenerbahçe’de başkan Aziz Yıldırım 4 transfer sözü vermiş ve bunlardan birinin dünya yıldızı olacağını söylemişti. Yıldırım’ın bu açıklamasının ardından KAP’a bildirilen Soldado transferi tamamlanırken 10 numara arayışına devam eden sarı lacivertliler Brezilyanın genç yıldızı Giuliano ile ilgileniyor.

Önümüzdeki günlerde açıklanacak

Zenit forması giyen genç yıldızın 10 numara bölgesinde başarılı işler çıkarması ve geleceğin yıldızı olarak görülmesi transferi güçlendiren etkenler arasında. Alex De Souza transferindeki gibi bir politika izleyen sarı kanarya Brezilyalı yıldız bonservisi ile birlikte almak için çalışıyor. Transfer gerçekleşirse sarı lacivertlilerin 10 numara ve forvet arkası pozisyonundaki ihtiyacı karşılanmış olacak. Transferin önümüzdeki günlerde netlik kazanması bekleniyor.

Yazar: Niyazi Topcu

Niyazi Topcu
Niyazi Topcu, 1980 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 1998 yılından buyana bilişim ve medya sektöründe başarılı çalışmalara imza atmıştır. Siyaset alanında faal olan Topcu, çeşitli habercilik alanında da başarılı haberler yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Barcelona bağımsızlık krizinde devreye girdi

Barcelona bağımsızlık krizinde devreye girdi

Son günlerde İspanya'da gerçekleştirilen referandum ile çıkan krizlerde Barcelona takımı Katalonya'nın yanında durdu.

Bir Cevap Yazın

İsminizi yazmadan "Misafir" şeklinde yorum yapabilirsiniz. Yorumlarınız uygun görülürse 30 dakika içerisinde yayına alınacaktır.

Yorum Yaz