Fenerbahçe Brezilyalı yıldıza çok yakın!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın açıklaması sonrasında bitirilen Soldado transferi Fenerbahçe’de santrafor arayışına çare olurken forvet arkası pozisyon için ise Zenit’in genç yıldızı Giuliano gündemde. Zenit’in Giuliano için istediği fiyatın Fenerbahçe için sorun olmayacağı öğrenildi.


Fenerbahçe Brezilyalı yıldıza çok yakın!

Giuliano geleceğin yıldızı olarak gösteriliyor

Yeni sezon öncesi hazırlık maçlarında bir türlü istediği ahengi yakalayamayan Fenerbahçe’de başkan Aziz Yıldırım 4 transfer sözü vermiş ve bunlardan birinin dünya yıldızı olacağını söylemişti. Yıldırım’ın bu açıklamasının ardından KAP’a bildirilen Soldado transferi tamamlanırken 10 numara arayışına devam eden sarı lacivertliler Brezilyanın genç yıldızı Giuliano ile ilgileniyor.

Önümüzdeki günlerde açıklanacak

Zenit forması giyen genç yıldızın 10 numara bölgesinde başarılı işler çıkarması ve geleceğin yıldızı olarak görülmesi transferi güçlendiren etkenler arasında. Alex De Souza transferindeki gibi bir politika izleyen sarı kanarya Brezilyalı yıldız bonservisi ile birlikte almak için çalışıyor. Transfer gerçekleşirse sarı lacivertlilerin 10 numara ve forvet arkası pozisyonundaki ihtiyacı karşılanmış olacak. Transferin önümüzdeki günlerde netlik kazanması bekleniyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
İşte Fenerbahçe’nin borcu

İşte Fenerbahçe’nin borcu

Fenerbahçe Kulübü’nün Ocak Ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı’nda kulübün borcu açıklandı. Sarı-lacivertlilerin toplam borcunun 311 milyon TL olduğu söylendi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz