Fenerbahçe, Roberto Soldado için ne kadar bonservis ödedi?

Fenerbahçe’nin yeni oyuncusu Roberto Soldado için Villarreal’e verilen bonservisle bedeli futbol dünyasının gündemini oluşturdu. Ortaya çeşitli iddiaların atıldığı bonservis bedeli ile ilgili çeşitli rakamlar söyleniyor. Ancak belirtilen rakamların gerçekle alakası yok.


Fenerbahçe, Roberto Soldado için ne kadar bonservis ödedi?

Fransız L’Equipe Gazetesi dün transferin açıklanamsıyla ilginç bir iddia ortaya koydu ve Fenerbahçe’nin Soldado için 10 milyon euro bonservis ödediğini öne sürdü.

Sözleşmesi 2019’da bitecek olan ve geçen sezon uzun zamanlı sakatlık yaşayan 32 yaşındaki Soldado için ortaya atılan bu iddia pek de gerçekçi durmazken, işin doğrusu da kısa sürede anlaşıldı.

Kanarya’nın başarılı forvet için 5 milyon euro bonseervis bedeli verecek.

Öte yandan Beşiktaş’ın da Soldado’ya Negredo transferi öncesi önce teklif yaptığı ve 1 sene opsiyonlu 2 sene ve senelik 3 milyon euroluk kontrat önerdiği bildirildi.

Yazar: Niyazi Topcu

Niyazi Topcu
Niyazi Topcu, 1980 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 1998 yılından buyana bilişim ve medya sektöründe başarılı çalışmalara imza atmıştır. Siyaset alanında faal olan Topcu, çeşitli habercilik alanında da başarılı haberler yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Barcelona bağımsızlık krizinde devreye girdi

Barcelona bağımsızlık krizinde devreye girdi

Son günlerde İspanya'da gerçekleştirilen referandum ile çıkan krizlerde Barcelona takımı Katalonya'nın yanında durdu.

Bir Cevap Yazın

İsminizi yazmadan "Misafir" şeklinde yorum yapabilirsiniz. Yorumlarınız uygun görülürse 30 dakika içerisinde yayına alınacaktır.

Yorum Yaz