Fenerbahçe’yi kıyasıya bir başkanlık yarışı bekliyor

Ali Koç’un 2018 senesinde Fenerbahçe için başkan adayı olacağı iddiası Aziz Yıldırım’ı harekete geçirdi.


Fenerbahçe’yi kıyasıya bir başkanlık yarışı bekliyor

Koç ailesinin başarılı işadamlarından biri olan Ali Koç’un 2018 yılında Fenerbahçe’nin yapacağı başkanlık seçiminde adaylığı açıklamasının ardından uzun yıllardır Fenerbahçe’yi omuzlayan başkan Aziz Yıldırım’da seçimlerde tekrardan seçilmek için harekete geçti. Fenerbahçe kulübünde yaşanacak olan başkanlık yarışı şimdiden taraftarı heyecanlandırmaya başladı. Sarı lacivertli taraftarlarda başkanın kim olacağı hakkında büyük bir ayrıma gidileceği için merakta kaldığı bildirildi.

ALİ KOÇ’UN ARDINDAN AZİZ YILDIRIM’DA YENİDEN BAŞKAN OLABİLMEK İÇİN HAREKETE GEÇTİ

Geçtiğimiz haziran ayında sarı-lacivertli takımın İstanbul’da bulunan Ülker Sports Arena’da düzenlediği ekonomi toplantısında yapan Ali Koç’un başkanlığa aday olduğunu açıklamasının ardından Aziz Yıldırım’ında başkanlığı kimseye vermemek için çalışmaları başlattığı öğrenildi. Bundan 2 yıl öncesinde genel kurulda kendi başkanlığı hakkında açıklama yaptığını ifade eden Ali Koç’un taşın altına elini soktuğunu açıklamasının ardından Aziz Yıldırım’ın çalışmalara başlaması da bütün dikkatlerin Fenerbahçe üzerine çekilmesine neden oldu.

AZİZ YILDIRIM BAŞKAN SEÇİLEBİLMEK İÇİN BÜTÜN PLANLARINI ŞİMDEDEN HAZILADI

Ali Koç’un harekete geçmesinin ardından Yıldırım’ında 2018 yılında yapılacak olan Fenerbahçe kongresinde yeniden başkan olabilmek için tekrardan, yönetime alacağı isimlerle ilgili olarak iletişimde olduğu ve 2018-2019 yılına ait transfer planının şimdiden hazırlandığı aktarıldı. Ayrıca bu sene başkanlığı hakkında sıkıntı olmaması için derbilere takımın iyi hazırlanması talimatını verdiği öğrenilen Yıldırım’ın başkanlık için tedbirleri sıkı tuttuğu da öğrenildi.

Yazar: Hakan Yenihayat

Hakan Yenihayat
Sakarya Üniversitesi mezunu olan Hakan Yenihayat 1974 Yılında İzmir'de doğmuştur. İyi bir dinleyici ve anlatıcı olan Yenihayat, haber sektöründe kendini geliştirerek kısa zamanda birçok başarıya imza atmış olup kariyerine basın odaklı olarak devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

Beşiktaşlı Sırp futbolcu Dusko Tosic’in eşi konuştu

Beşiktaşlı Sırp futbolcu Dusko Tosic’in eşi konuştu

Beşiktaş'ın sırp yıldızı Dusko Tosic’in eşi yapmış olduğu röportaj ile ilginç açıklamalar yaparak eşinin ev halini anlattı.

Bir Cevap Yazın

İsminizi yazmadan "Misafir" şeklinde yorum yapabilirsiniz. Yorumlarınız uygun görülürse 30 dakika içerisinde yayına alınacaktır.

Yorum Yaz