Ferhat Göçer: Alışverişte cimri değilim tutumluyum!

Yeni albümüyle son dönemlerde sıkça gündeme gelen Ferhat Göçer katıldığı bir radyo programında kendine yöneltilen soruları cevapladı. Göçer’in alışveriş taktiği herkesi şaşkına çevirdi.


Ferhat Göçer: Alışverişte cimri değilim tutumluyum!

Bugüne kadar birçok albüm yapan Ferhat Göçer, “Çıkış şarkılarıma hiçbir zaman doğru karar veremedim. ‘Bizim’ şarkımızla çıkıyorum, çat ‘Cennet’ patlıyor. ‘Dön Diyemedim’ çıktı, ‘Yastayım’ patlıyor. Nedense hep ikinci şarkılarımız patlıyor. Herkese de soruyorum” açıklamasını yaptı.

“HEP İNDİRİMLERDE ALIŞVERİŞE ÇIKIYORUM”

Başarılı şarkıcı, “Hep indirimlerde alışverişe çıkıyorum, sezonunda almıyorum. 1500 liralık malı, 300 liraya alabiliyorsun. Bu nasıl bir kazıktır? Standart bir giyim tarzım var. Rahatlıkla indirimden yararlanabiliyorum. Trend giysi giyeceğim diyerek kaygım yok. Cimri değil, tutumluyum” dedi.

Yasemin Şefik’in “Şimdi benimle emlakçıya gelsen fikir vermek için ne olur?” sorusu üstüne Ferhat Göçer, “Yandın sen. Beni gördükleri an fiyat ikiye katlanır. Ben ön pazarlıklarda eş dost gönderiyorum, sonra devreye giriyorum. Katı ve sert pazarlık yaparım. Hiçbir şeyi acil alma mecburiyeti hissetmeden alırım. Karşı tarafa hevesli olduğumu belli etmem. Yahu burada tüm sırlarımızı anlatıyoruz” diye kahkaha attı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz