Fernandao, sadece 10 lira param var!

Fenerbahçe’de fazla kiloları nedeniyle kadroda bir türlü yer bulamayan Fernandao hazırlık kampında da isteneni veremedi. Büyük umutlarla transfer edilen forvet oyuncusu önceki gece ilginç bir olayda baş roldeydi. Bir mekandan çıkan ve gazetecileri görünce panikleyen Fernandao park ücretini ödemeyi unuttu. Vale 2o liralık park ücretini hatırlatınca ise ‘Üzerimde sadece 10 lira var’ diyerek hızla uzaklaştı.


Fernandao, sadece 10 lira param var!

Vale 20 lira istedi

Fenerbahçe’nin geçtiğimi sezon için hayal kırıklığı olarak kabul ettiği Fernandao Bursaspor’da gösterdiği performansı sarı lacivertli kulüpte sergileyemedi. Yeni sezon hazırlıklarında da isteneni bir türlü veremeyen ve fazla kilolarından kurtulamayan oyuncu önceki gece İstanbul’da bir mekandan çıkarken ilginç bir olaya imza attı. Mekan çıkışı gazetecileri görünce panikleyen ve hemen uzaklaşmak isteyen yıldız futbolcu park ücretini ödemeyi unutunca vale tarafından durduruldu.

Gözlerden kayboldu

20 lira olan park ücretini talep eden vale Fernandao’dan ‘Sadece 10 lira param var, üzerimde başka para yok’ yanıtını aldı. 10 lirayı uzattıktan sonra hemen uzaklaşan Fernandao gecenin karanlığında gözlerden kayboldu.

İlginizi Çekebilir

THY Euroleague’de heyecan 11. hafta ile devam ediyor

THY Euroleague’de heyecan 11. hafta ile devam ediyor

Avrupa basketbolunun kulüpler statüsünde en prestijli kupası THY Euroleague'de heyecan artarak devam ediyor. 11. haftasına gelinen lig'de zorlu eşleşmeler dikkat çekiyor. Fenerbahçe Doğuş ve Anadolu Efes haftayı deplasmanda tamamlayacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz