FETÖ’nün esnaflardan sorumlu imamı İzmir’de yakalandı!

FETÖ’nün esnaflardan sorumlu imamı olarak bilinen M.A. emniyet güçleri tarafından İzmir’de yakaladı. Uzun süredir firari olan M.A. İzmir polisinden kaçamadı.


FETÖ’nün esnaflardan sorumlu imamı İzmir’de yakalandı!

FETÖ’nün Çanakkale’deki esnaftan sorumlu imamıyken, Aralık 2015’te, polisin gerçekleştirdiği FETÖ/PDY operasyonları sırasında adı deşifre olunca örgüt tarafından Çan İlçe imamı olarak vazifelendirildiği belirtilen M.A. hakkında tutuklama kararı çıkartıldı. Fakat M.A., kayıplara karışarak izini kaybettirdi.

Çanakkale Emniyeti Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile İstihbarat Şube Müdürlüğü ekiplerinin ortaklaşa çalışmasıyla yeri belirlenen M.A., bugün saat 06.00’da düzenlenen operasyonla, İzmir’de sahte kimlikle yakaladı. Çanakkale’ye getirilen M.A. emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi. M.A.’nın adının deşifre olduğu 2015 senesine kadar Çanakkale’deki esnaflardan yüklü miktarda himmet adı altında para topladığı anlaşıldı.

İlginizi Çekebilir

Süleyman Soylu hakkında CHP’den FETÖ iddiası

Süleyman Soylu hakkında CHP’den FETÖ iddiası

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile alakalı iddialarda bulunan CHP'li Mehmet Bekaroğlu, Soylu'nun FETÖ şüphesi yüzünden her an kapının önüne konulma korkusu yaşadığını bu yüzdende bu şekilde militan gibi davrandığını söyledi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz