FOTOĞRAF DEĞİL RESİM! İnanılmaz Gerçeklikte Resimler

Bazı sanatçılar, mümkün olduğunu düşündüğümüz şeylerin sınırlarını aşan yeteneklere sahiptir. İster yağlı veya akrilik boyalar, kara kalem, tükenmez kalemler veya sadece düz bir kurşun kalem kullansalar da, fotoğraflardan ayırt edilemeyen resimler üretebilirler. Kalıcılıkları ve yetenekleri ile bu sanatçılar, basit bir fotokopiden çok daha etkileyici bir şeyi canlandırabilir. Haber.com ekibi olarak derlediğimiz bu çalışmalara bakınca gözlerinize inanamayacaksınız! Fotoğraf olduğunu iddia bile edebilirsiniz…


FOTOĞRAF DEĞİL RESİM! İnanılmaz Gerçeklikte Resimler

Yazar: Niyazi Topcu

Niyazi Topcu
Niyazi Topcu, 1980 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 1998 yılından buyana bilişim ve medya sektöründe başarılı çalışmalara imza atmıştır. Siyaset alanında faal olan Topcu, çeşitli habercilik alanında da başarılı haberler yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Ağına Garip Deniz Canlıları Takılan Denizci

Ağına Garip Deniz Canlıları Takılan Denizci

Burada paylaştığımız resimler fantastik filmlerde kullanılan görüntüler değil. Roman Fedortsov, balık avı üzerinde çalışan Murmansk'tan bir denizci. Boş zamanlarında çok alışılmadık bir Twitter yayını yaparak, ilginç deniz canlılarının fotoğraflarını paylaşıyor. Bizler Haber.com ekibi olarak bu değişik canlıları görünce şaşırdık ve sizlerle paylaşmak istedik.

Bir Cevap Yazın

İsminizi yazmadan "Misafir" şeklinde yorum yapabilirsiniz. Yorumlarınız uygun görülürse 30 dakika içerisinde yayına alınacaktır.

Yorum Yaz