17 Ağustos 2017 Perşembe

Fuat Avni’nin yeni fotoğrafları bulundu

FETÖ terör örgütü ile ilgili başlatılan mücadele kapsamında sosyal medya ayağı olarak bilinen Fuat Avni lakaplı Said Sefa'nın yeni fotoğrafrafları ele geçirildi. Said Sefa, deşifre olmasının ardından izini kaybettirmişti ve halen firari durumdadır.


Albümde, Said Sefa’nın Ahmet Altan, Enes Kanter, Ekrem Dumanlı ve Atilla Taş gibi isimlerle çekilmiş fotoğrafları yer alıyor.

Fuat Avninin yeni fotoğrafları bulundu

Fotoğraflarda Zaman’ın eski yöneticisi Mehmet Kamış da bulunuyor. Karelerden birinde Said Sefa’yla beraber olan Atilla Taş, tahliye edildikten sonra yeniden cezaevine konulmuştu.

Fuat Avninin yeni fotoğrafları bulundu

Fuat Avni’nin albümünde soyadını ‘Gülen’ olarak değiştirip örgüt elebaşısı için ‘canımı veririm’ diyen basketbolcu Enes Kanter de yer alıyor. Kanter’in Said Sefa’nın ofisini ziyaret etmesi dikkat çekiyor.

Fuat Avninin yeni fotoğrafları bulundu

Ahmet Altan ile Said Sefa’nın baş başa yaptıkları bir görüşmenin fotoğrafı da başsavcılığın ele geçirdiği albümde yer alıyor. Firari Said Sefa hakkında ağırlaştırılmış müebbet isteniyor.

İlginizi Çekebilir

İstanbul’un ortasında şort giydiği gerekçesiyle dövülen kadın

İstanbul Esenyurt'ta yaşanan olayda P.Ö. kıyafetini gerekçe gösteren bir şahsın saldırısına uğradığını iddia etti. Yüzü gözü kanlar içerisinde kalan kadın önce elle tacize uğradı daha sonra da dayak yedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir