Furkan Kızılay, tekrar havuç olmak istemiyor!

Üzerine yapışan ‘Havuç’ karakterinden kurtulmak için Çocuklar Duymasın’da rol almayı bile reddeden Furkan Kızılay’ın bu girişimi hüsranla sonuçlandı.


Furkan Kızılay, tekrar havuç olmak istemiyor!

Furkan Kızılay farklı rollerde oynamak istediği gerekçesiyle Çocuklar Duymasın’ın yeni bölümlerinde oynamayı kabul etmemişti ama hayranlarının hafızasından Havuç’u silmek kolay görünmüyor.

“HAVUÇ BURADAYMIŞ, FOTOĞRAF ÇEKTİRELİM”

Yıllar önce “Çocuklar Duymasın” dizisin de canlandırdığı “Havuç Emre” karakteri ile üne kavuşan 27 yaşındaki oyuncu Furkan Kızılay İstinyePark’da objektiflere yansıdı. Habercilerin görüntülemesi ile hayranlarının fark etmesi ve kendi aralarında “Havuç buradaymış, bizde fotoğraf çektirelim” demelerini duyan ama bundan rahatsız olmayan Furkan Kızılay, hiç kimseyi kırmayarak tüm hayranları ile fotoğraf çektirdi.

UNUTTURMAK İÇİN TEKLİFİ REDDETMİŞTİ

Furkan Kızılay farklı rollerde oynamak istediği gerekçesiyle Çocuklar Duymasın’ın yeni bölümlerinde oynamayı kabul etmemişti.

Furkan Kızılay bu şekilde görüntülendi;

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Pınar Altuğ, Çocuklar Duymasın’ın reytinglerinden memnun!

Pınar Altuğ, Çocuklar Duymasın’ın reytinglerinden memnun!

'Çocuklar Duymasın' dizisinde Meltem karakterine hayat veren Pınar Altuğ, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde kameralara yakalandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz