Galatasaray’ın Eski Futbolcusu Alex Telles Porto-Beşiktaş Maçını Değerlendirdi

2017-2018 Şampiyonlar Ligi grup maçında Porto ile eşleşen Beşiktaş hakkında Sarı Kırmızılı takımda eskiden forma giyen Alex Telles maç öncesinde önemli açıklamalarda bulunarak Porto-Beşiktaş eşleşmesini değerlendirdi.


Galatasaray’ın Eski Futbolcusu Alex Telles Porto-Beşiktaş Maçını Değerlendirdi

Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi grubunda eşleştiği Porto’da forma giyen Galatasaray’ın eski futbolcularından Alex Telles, Beşiktaş ile yapacakları maç öncesinde yaptığı açıklamalarda eşleşmeyi ve maç analitiğinin değerlendirmesini yaptı.

HER KARŞILAŞMA İÇİN FARKLI PLANLAR OLSA DA FELSEFE TEKTİR!

Futbol maçlarında her karşılaşma için farklı planların olacağını fakat oyun felsefesinin değişmeyeceği açıklayan Telles, Porto-Beşiktaş karşılaşmasında elinden geleni yapacağını ve Beşiktaş’ı Süper Lig’de oynarken tanıdığını belirterek, Türkiye’de oynadığı yıllarda Beşiktaş’ı tanıdığını ve bir çok futbolcunun değiştiğini ama yine de tanıdığı isimler olduğunu ve onlarında kaliteli isimler olduğunu aktardı.

BEŞİKTAŞ PORTO İÇİN ZORLU BİR RAKİP OLARAK GÖRÜLÜYOR!

Şampiyonlar Ligi grup karşılaşmasında Porto için Beşiktaş’ın zorlu rakiplerden biri olduğunu ama Şampiyonlar Ligi’nde oldukları için odaklanma güçlerini yitirmeden üzerlerine düşeni yapacaklarını açıklayan Telles, Beşiktaş’ta oyuncuları hafta içinde izleyerek incelediklerini bildirdi.

QUERASMA’YI MAÇ ESNASINDA KARANTİNAYA ALACAK!

Beşiktaş’ın önemli oyuncularından biri olan Quaresma için çok iyi bir oyuncu olarak bildiğini ifade eden Telles, elinden geleni yaptığını dile getirerek karşılaşma sırasında kendisi için zor da olsa Quaresma’yı karantinaya alarak adım atmasına bile müsaade etmeyeceğini ifade ederek onu durdurmak için çalışacağını söyledi.

İlginizi Çekebilir
İki dev takım Ozan Tufan’ın transferi için yarışıyor!

İki dev takım Ozan Tufan’ın transferi için yarışıyor!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'la anlaşamadığı için Sarı-Lacivertli ekiple ipleri koparan ve Antalya kampına dahil edilmeyerek kadro dışı bırakılan Ozan Tufan'ın Galatasaray ve Beşiktaş'ın radarına girdiği iddia edildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz