Gazeteci kadın kendini sorgulan uzman çavuşa aşık oldu

Antalya’da yol kontrolüne takılan Tuğçe Saraç isimli 25 yaşındaki gazeteci kendisini sorgulayan Uzman Çavuş Yaşar Çam ile dünya evine girmeye hazırlanıyor.


Gazeteci kadın kendini sorgulan uzman çavuşa aşık oldu

Hayatta nelerin başına geleceğini bilemezsiniz. İşte bu sözü doğrulayan bir gelişme geçtiğimiz günlerde Akdeniz’in yaz aylarında en fazla ziyaret edilen gözde tatil yeri Antalya’da meydana geldi. 2016 yılında Antalya’da görev yapan gazetecilerin katıldığı ve Antalya Gazeteciler Cemiyeti’nin düzenlediği gezi sonrasında yol kontrolü yapan Jandarma ekiplerine takıldı. Yolcuları sorgulanması sırasında Tuğçe Saraç isimli 25 yaşındaki gazeteci kendisini sorgulayan, 26 yaşındaki Uzman Çavuş Yaşar Çam ile nişan yaparak evlilik yolunda önemli bir adım atması gazetecileri olduğu kadar güvenlik güçlerini de mutlu etti.

GAZETECİNİN HAYATI KARAKOLDA DEĞİŞTİ

25 yaşındaki gazeteci Tuğçe Saraç’ın hayatı Antalya Gazeteciler Cemiyeti’nin düzenlediği gezi ile bir başka boyuta geçti. Geziden dönerken Manavgat civarında gerçekleştirilen kimlik kontrollerinde geçmişe dair yapılan sorgulamada mahkemeye taşınan bir konu hakkında açıklama yapmamasından dolayı 26 yaşındaki Uzman Çavuş Yaşar Çam tarafından gezi otobüsünden alınarak Manavgat Jandarma Karakolu’na götürüldü.

EVLİLİK YOLUNDA ÖNEMLİ BİR ADIM ATTI

Bir gün boyunca süren ifade işlemleri sırasında 26 yaşındaki Uzman Çavuş Yaşar Çam ile birlikte sohbet eden genç gazeteci kız Tuğçe Saraç ile sohbet etmesinin ardından hemşeri olduklarını öğrenmelerinin ardından sosyal hayatta görüşmeye devam ederek arkadaş oldular. Uzun bir süre arkadaş olarak görüşen çift bir ayın sonrasında nişanlanarak evlilik yolunda önemli bir adım attılar.

Yazar: Hayriye Karakaçan

Hayriye Karakaçan
Boğaziçi Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği eğitimi alan Hayriye Karakaçan konusunda uzmanlaşmış olduğu bilişim sektörünü yakından takip etmektedir. Karakaçan aynı zamanda spor, magazin ve eğitim gibi birçok bölümde başarılı bir şekilde yazarlık yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Adapazarı’nda Özel Hastanede Hemşire Skandalı

Adapazarı’nda Özel Hastanede Hemşire Skandalı

Adapazarı’nda özel bir hastanede hemşireler aracılığı ile sosyal medyaya sızdırıldığı söylenen görüntüler vatandaşların tepkisini çekti.

Bir Cevap Yazın

İsminizi yazmadan "Misafir" şeklinde yorum yapabilirsiniz. Yorumlarınız uygun görülürse 30 dakika içerisinde yayına alınacaktır.

Yorum Yaz