Gece kulübünden çıkışta silahlar çekildi çatışma çıktı!

İstanbul Şişli’de bulunan gece kulübüne arabayla gelen bir grup, dışarıdaki şahıslarla tartışmaya başladı. Arabadan açılan ateş neticesi bir kişi yaralandı.


Gece kulübünden çıkışta silahlar çekildi çatışma çıktı!

Şişli’de bir gece kulübü önünde meydana gelen silahlı kavgada bir kişi yaralandı. Olay, Esentepe Mahallesi Kore Şehitler Caddesi üstündeki 3 katlı iş merkezinin altında bulunan bir gece kulübünde saat 04.00 sıralarında yaşandı. İddiaya göre, gece kulübüne bir araba ile gelen grup dışarıdaki kişilerle önce sözlü münakaşaya başladı. Münakaşa daha sonra silahlı kavgaya dönüştü.

Bir kişi vuruldu

Araçtaki kişi yada kişilerin etrafa ateş açması neticesi Emre K. yaralandı. Arkadaşları tarafından taksiyle Şişli’de bir özel hastaneye götürülen Emre K.’nın karın bölgesinden yaralandığı ve vaziyetinin iyi olduğu öğrenildi. Polis ekipleri de hastanede güvenlik tedbiri aldı.

İhbar üstüne olay yerine çok sayıda polis ekipleri sevk edildi. Polis çevrede güvenlik mühim alırken gece kulübünde bulunanlar dışarıya çıkarıldı. Olay yeri inceleme ekipleri ortalama bir saat çevrede kanıt incelemesi yaptı. Caddede çok sayıda boş kovan bulundu.

Önce bağırdı sonra ateş etti

İsmini vermek istemeyen bir kişi olay anını anlatarak. “Adamın birisi 10- 15 dakika bağırdı, barın önündeki insanlara hakaret ederek. Daha sonra birisi geldi konuştular. Konuşma sırasında silah sesleri işittim. Zaten o anda biz kenara çekildik. Daha sonraki olayları görmedik. 10-15 el silah sesi duyduk. Panik bir hava vardı. Bir taksi ile geldiler. ‘Yaralı var’ dediler. Hızlı bir biçimde iki araç çıktı. Yaralı olduğunu söylediler” diyerek konuştu. Ayrıca polis ekipleri gece kulübünün bulunan vatandaşlardan ve güvenlik görevlerinden bilgi alırken olayla alakalı çevrede bulunan güvenlik kamerasın görüntülerini inceledi. Kaçan kişi yada kişileri yakalamak için çalışma başlatıldı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz