Genç kız 6’ıncı kattan atlayarak intihar etti

Beşiktaş’ta sabah saatlerinde babaannesi ve dedesiyle hayatını sürdürdüğü eve gelen üniversiteli genç kız, 6’ıncı kattan atlayarak intihar etti.


Genç kız 6’ıncı kattan atlayarak intihar etti

Beşiktaş’ta oturdukları apartmanın 6’ıncı katındaki daireden atlayan 20 yaşındaki Hazal Akyürek yaşamını yitirdi.

BABAANNESİ VE DEDESİYLE YAŞIYORDU

Olay, saat 04:00 sıralarında Beşiktaş Akat Mahallesi Gül Sokak üstündeki 6’ıncı Basın mensupları sitesinde bulunan bir apartmanın 6’ıncı katında yaşanan olayda, Babaannesi ve Dedesiyle beraber kalan Hazal Akyürek adlı üniversite öğrencisi genç kız, dairenin penceresine çıkarak kendini aşağıya bıraktı.

GENÇ KIZ YAŞAMINI YİTİRDİ

Genç kızın daireden düştüğünü gören Babannesi ve Dedesi vaziyeti sağlık ekiplerine bildirdi. Genç kıza ilk müdahale olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri tarafından yapıldı. Sağlık ekipleri tarafından yapılan araştırmada genç kızın yaşamını yitirdiği tespit edildi. Genç kızın yaşamını kaybetmesinin sonrasında İzmit’te kalan ailesine haber verildi. Olay yerindeki araştırmaların sonrasında Akyürek’in cenazesi Adli Tıp Morguna kaldırılacağı öğrenildi.

15 DAKİKA ÖNCE TAKSİYLE GELDİ

Beşiktaş’ta gece saatlerinde yaşanan olayda, oturduğu evin penceresinden atlayarak yaşamını yitiren 20 yaşındaki Hazal Akyürek’in 15 dakika önce taksi ile site önüne geldiği ve oturduğu daireye çıktıktan 15 dakika sonra intihar ettiği öğrenildi. 1,5 senedir İstanbul’da Üniversite okuduğu ve burada Babaannesi ve Dedesiyle beraber yaşadığı öğrenildi.

Polis ve savcının olay yerindeki araştırmaları sürüyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Erkek arkadaşını silahla vurup intihar etti!

Erkek arkadaşını silahla vurup intihar etti!

Şişli'de köpekleriyle beraber yaşayan bir kadın, halen bilinmeyen bir sebeple tartışma yaşadığı erkek arkadaşını silahla vurup öldürdükten sonra intihar etti. Eve gelince annesi ile erkek arkadaşının cesediyle karşılaşan genç kız sinir krizine girdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz