Genç kızların odasına girerek tıraş olup banyo yapan doktora soruşturma

İki kız kardeşin tedavi için hastanede kaldığı odaya girip duş alıp sonrada tıraş olan doktor büyük tepki çekmişti. O doktor hakkında İl Sağlık Müdürlüğü soruşturma başlattı.


Genç kızların odasına girerek tıraş olup banyo yapan doktora soruşturma

Doktorun hastaların odasında duş aldığı iddiasıyla alakalı İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü’nün inceleme başlatıldığı öğrenildi.

İNCELEME BAŞLATILDI

Müdürlükten yapılan yazılı açıklamada, “Medyada 14.2.2018 tarihinde yer verilen ‘Doktor Kızlarımın Odasında Nasıl Duş Alır’ başlıklı haberler üstüne hastane başhekimliğince; olayın vuku bulduğu yerin kamera kayıtları izlenmiş olup konuya yönelik Sağlık Bakanlığı İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü’nce inceleme başlatılmıştır. Kamuoyunun bilgisine saygı ile sunulur.” dendi.

NE OLMUŞTU?

İstanbul’da iki kız kardeş bir hastanede tedavi görüyordu. Bir sabah uyandıklarında karşılarında hiç tanımadıkları bir doktor vardı. Kızların iddiasına göre, doktor banyoyu kullanıp tıraş oldu. Sağlık kurumunun yönetimine tepki gösteren kız kardeşlerin babası ise olaya ‘skandal’ diye tepki gösterdi.

Ailenin iddiası hastane koridorlarını da karıştırdı. Güvenliklerle kavga eden baba, ” Genç kızların odasına bir doktorun girip de banyo yapması ibret verici bir şey. Kesinlikle bu olayın peşini bırakmayacağım” şeklinde konuştu.

Sağlık kurumunun yetkililerine tepki gösteren baba fenalaşıp bayıldı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz