Dilan Polat hakkında CTGM'den açıklama

Dilan Polat hakkında gündeme gelen “ayrıcalık” iddialarına karşın Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü (CTGM) tarafından açıklama yapıldı.

Dilan Polat hakkında CTGM'den açıklama

Dilan Polat'ın yılbaşında ailesiyle birlikte olduğu ve kendisine ayrıcalık sağlandığı iddialarına yönelik olarak Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü (CTGM) açıklama yaptı. 

Dilan Polat'ın rahatsızlığı nedeniyle 5 Kasım 2023 tarihinden sonra sağlık kuruluşlarına sevkinin müteaddit kereler yapıldığı ifade edilen açıklamada, aynı şekilde 15 Aralık 2023 günü söz konusu hükümlünün başvuru yapması üzerine 29 Aralık 2023 tarihinde Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Psikiyatri Polikliniğine sevk edildiği belirtildi. 

Açıklamada, Dilan Polat'ın sevk edildiği gün hastaneye yatırıldığı ve tedavisinin tamamlanmasının ardından dün itibariyle taburcu edilerek cezaevine sevk edildiği ifade edildi. Dilan Polat'ın 5 Ocak 2024 tarihinde ailesi ile bir defaya mahsus olmak üzere kapalı görüşme yaptığı belirtilen açıklamada, diğer tüm iddialar reddedilerek yalanlandı.

Dilan Polat hakkında CTGM'den açıklama
İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

    Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

    Tekrar deneyiniz.