İmamoğlu, Erdoğan taklidiyle stüdyoyu güldürdü!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bir televizyon programında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı taklit ederek stüdyoyu kahkahalara boğdu.

İmamoğlu, Erdoğan taklidiyle stüdyoyu güldürdü!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, katıldığı bir televizyon programında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı taklit ederek stüdyoyu kahkahalara boğdu. İmamoğlu'nun espri anlayışı, stüdyodaki gazetecileri gülmekten alıkoyamadı. Gazeteciler, İmamoğlu'nun taklidini yaparken "Sesinizi de aynı yaptınız" şeklinde esprili bir karşılık verdiler.

İBB Başkanı İmamoğlu, SÖZCÜ TV'de gerçekleşen programda, gazeteci Uğur Dündar, SÖZCÜ TV sunucusu İpek Özbey ve SÖZCÜ yazarları İsmail Saymaz ile Deniz Zeyrek'in sorularını yanıtlarken, bir ara Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın üslubunu taklit etti. İmamoğlu'nun bu jesti stüdyodaki gazetecileri kahkahalara boğdu. Espri anlayışıyla dikkat çeken İmamoğlu'na gazetecilerden gelen "Sesinizi de aynı yaptınız" yorumu, samimi bir atmosfer yaratıldı.

İmamoğlu, belediye olarak gerçekleştirdikleri projeleri anlatırken, özellikle 0-4 yaş arası çocuk sahibi annelerin ücretsiz toplu taşıma hizmetinden bahsetti. Bu sırada yaptığı Erdoğan taklidiyle stüdyoyu güldürmeyi başaran İmamoğlu, gazetecilerin espriye karşılık vermesiyle programa neşeli bir hava kattı. İmamoğlu, gazetecilerin yorumuna "Oluyor bazen, sormayın" diyerek espriyle karşılık verdi.

İmamoğlu, Erdoğan taklidiyle stüdyoyu güldürdü!