İstanbul'da yarın bazı yollar kapalı olacak!

İstanbul'da yılbaşı tedbirleri kapsamında Beyoğlu, Şişli, Beşiktaş, ve Kadıköy ilçelerinde bazı yollar trafiğe kapatılacak.

İstanbul'da yarın bazı yollar kapalı olacak!

İstanbul Valiliği, yılbaşı kutlamaları için alınacak tedbirler kapsamında bir dizi yol kapatma önlemi açıkladı. İşte İstanbul'un farklı ilçelerinde uygulanacak olan trafik düzenlemeleri ve alternatif güzergahlar:

Beyoğlu İlçesi (Kapanış Saati: 14.00)

İstiklal Caddesi ve bu caddeye bağlı tüm sokaklar, Sıraselviler Caddesi, Hocazade Sokak'ın Taksim istikameti, Tak-ı Zafer Caddesi, Ömer Hayyam Caddesi, Hamalbaşı Caddesi kesişimi trafiğe kapatılacaktır.

Alternatif, Galata Köprüsü'nden gelen sürücüler Kemeraltı Caddesi, Meclis-i Mebusan Caddesi ve Dolmabahçe Caddesi'ni kullanarak Beşiktaş istikametine yönlendirilecektir. Unkapanı Köprüsü'nden gelen sürücüler ise Refik Saydam Caddesi ve Tarlabaşı Bulvarı'nı takip ederek Divan Kavşağı ve Cumhuriyet Caddesi'ne yönlendirilecek.

Şişli İlçesi (Kapanış Saati: 14.00)

Mim Kemal Öke Caddesi Vali Konağı Cad. kesişimi ile Abdi İpekçi Cad. dönüşleri arasında bulunan Abdi İpekçi Caddesi, Bostan Sokak, Atiye Sokak, Altın Sokak, Prof. Dr. Fevzi Fevzioğlu Sokak trafiğe kapatılacaktır.

Alternatif, Teşvikiye Caddesi, Valikonağı Caddesi, Rumeli Caddesi, Halaskargazi Caddesi ve Cumhuriyet Caddesi kullanılarak yönlendirilecektir.

Beşiktaş İlçesi (Kapanış Saati: 14.00)

Kuruçeşme Mahallesi'nde Kireçhane Sokak-Çağrı Sokak kesişiminden Alay Emini Sokak kesişimine kadar olan Kuruçeşme istikameti trafiğe kapatılacak ve araç akımı Ulus Mahallesi istikametine yönlendirilecektir.

Alternatif, Yeşilpınar Sokak, Yol Sokak, Ahmet Adnan Saygun Caddesi kullanılacak alternatif güzergahlar arasında bulunmakta.

Kadıköy İlçesi (Kapanış Saati: 18.00)

Osmanağa Mahallesi: Söğütlüçeşme Caddesi - Bestekar Dilhayat Sokağı kesişimi, General Asım Gündüz Caddesi - Kırtasiyeci Sokak kesişimi, General Asım Gündüz Caddesi - Serasker Caddesi kesişimi, Kadıköy Caferağa Mahallesi, General Asım Gündüz Caddesi - Nailbey Sokak kesişimi, General Asım Gündüz Caddesi - Nazmi Bey Sokak kesişimi, General Asım Gündüz Caddesi - Sakız Gülü Sokak kesişimi, ve diğer cadde kesişimleri trafiğe kapatılacaktır.

Alternetif, General Asım Gündüz Caddesi, Dr. Esat Işık Caddesi, Rıhtım Caddesi, Söğütlüçeşme Caddesi, Çetin Emeç Bulvarı, Abdulkadir Noyan Sokak kullanılarak trafiğe alternatif yollar sunulacak.

İstanbul'da yarın bazı yollar kapalı olacak!