Kayıp turist ölü bulunmuştu, ölüm nedenine dair gelişmeler yaşandı!

Kemer'de kaybolan Rus turistin ölümüne karşı sır perdesi açılıyor..

Kayıp turist ölü bulunmuştu, ölüm nedenine dair gelişmeler yaşandı!

Antalya'nın Kemer ilçesinde tatil yapan ve dağlık bölgede kaybolan Rus turist Nadezhda Iarygina'nın cansız bedenine ulaşılmıştı. Antalya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, olayın detaylarına dair şu bilgiler verildi:

8 Ocak'ta otelden çıkış yapması gereken Nadezhda Iarygina'nın bulunamaması üzerine, otel yetkilileri tarafından başlatılan araştırmada, 4 Ocak günü tek başına Çalış Tepesi istikametine yürüdüğü tespit edildi. AFAD ekipleriyle birlikte yapılan arama çalışmalarının ardından, 12 Ocak'ta Nadezhda Iarygina'nın cansız bedenine ulaşıldı. Olay yerinde yapılan incelemede, Iarygina'nın sırt üstü yatar vaziyette ölü olarak bulunduğu, yanında parası, gözlüğü, sigarası gibi kişisel eşyalarının yanı sıra boş uyku hapı kutuları ve içinde alkol olduğu değerlendirilen pet şişelerin bulunduğu belirtildi.

 Odasında da boş uyku hapı kutusu bulunduğu ifade edildi. Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatıyla başlatılan adli tahkikatın devam ettiği vurgulanarak, olayın şüpheli bir durumu içermediği belirtildi. İlçede asılan kayıp ilanlarının kaldırıldığına da dikkat çekildi.

Kayıp turist ölü bulunmuştu, ölüm nedenine dair gelişmeler yaşandı!