Kemal Kümbetli, evi terk eden sosyal medya bağımlısı eşi Gülüzar’ı Esra Erol’da arıyor

Giresun’dan Bursa’ya çalışmaya giden Kemal Kümbetli, eve döndüğünde eşi Gülüzar Kümbetli’nin onu terk ettiğini anladı. Sosyal medya bağımlısı Gülüzar, şimdi nerede, ne yapıyor? Kemal, eşini Esra Erol’da programında arıyor…

Kemal Kümbetli, evi terk eden sosyal medya bağımlısı eşi Gülüzar’ı Esra Erol’da arıyor

Giresun’dan Bursa’ya çalışmaya giden Kemal Kümbetli, eve döndüğünde eşi Gülüzar Kümbetli’nin onu terk ettiğini anladı. Sosyal medya bağımlısı Gülüzar, şimdi nerede, ne yapıyor? Kemal, eşini Esra Erol’da programında arıyor…

Gülüzar'ın başka birinden olan çocuklarına dahi babalık ettiğini ve eşini çok sevdiğini, onu kurtarıp koruduğunu söyleyen Kemal Kümbetli, neden terk edildiğini çözmek istiyor. 

ATV ekranının sevilen gündüz kuşağı programı Esra Erol'da, 4 Aralık 2023 Pazartesi günkü bölümünde Esra Erol'un sunumuyla kayıp kişileri sevdikleriyle buluşturmaya devam ediyor. Bu kez aranan isim, çalışmak için Giresun'dan Bursa'ya giden, ancak evine döndüğünde eşi tarafından terk edilen Kemal Kümbetli'nin eşi Gülüzar Kümbetli oldu.

2019 yılında evlenen çiftin ilişkisi Gülüzar Hanım'ın sosyal medya bağımlılığı ile sekteye uğramıştı. 2023 yılının Ekim ayında Kemal Bey'a boşanmak istediğini söyleyen Gülüzar Hanım, eşi iş için evden ayrılır ayrılmaz evden kaçtı.

Kemal Bey, eşinin bir çocuğunu eski kocasına, bir çocuğunu yurda bırakıp kaçtığını anlattı. Eşi Gülüzar'ın aralıksız sosyal medya kullandığını, çocuklarını ve kendisini çok ihmal ettiğini, kendisinin onu sürekli uyardığını belirtti. 

Kemal Kümbetli, eşi Gülüzar Kümbetli'nin hesabına aktardığı 30 bin lirayla birlikte eşi tarafından hem dolandırıldığını hem de terk edildiğini söyleyerek Esra Erol'da canlı yayına damga vurdu.

TikTok'ta canlı yayın yaptığı ve sosyal medya bağımlısı olduğu iddia edilen Gülüzar Hanım'ın başka biriyle tanışıp ilişki yaşadığı ihtimali de bulunuyor. Peki, 3 haftadır kayıp olan Gülüzar nerede?

Kemal Kümbetli, evi terk eden sosyal medya bağımlısı eşi Gülüzar’ı Esra Erol’da arıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?