Mansur Yavaş, seçim sonrası ilk ziyaretini gerçekleştirdi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde rekor bir oyla seçildikten sonra ilk ziyaretini gerçekleştirdi.

Mansur Yavaş, seçim sonrası ilk ziyaretini gerçekleştirdi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde rekor bir oy oranıyla seçildikten sonra ilk ziyaretini Yenimahalle ilçesindeki Ankara Toptancı Hali'ne gerçekleştirdi.

Mansur Yavaş, Ankara Toptancı Hali Başkanı Ceyhan Gündüz'ün düzenlediği iftar programında Toptancı Hal esnafıyla bir araya geldi. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın, Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin, Keçiören Belediye Başkanı Mesut Özarslan, Beypazarı Belediye Başkanı Özer Kasap, Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Mustafa Koçak, Güdül Belediye Başkanı Mehmet Dolunay ve Kalecik Belediye Başkanı Satılmış Karakoç da mazbatalarını bekleyenler arasında yer aldı.

Ayrıca, ABB CHP Grup Başkan Vekili Yaşar Neslihanoğlu, İYİ Parti'nin eski Ankara İl Başkanı Faruk Köylüoğlu ve Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz da iftara katıldı.

Yavaş, burada yaptığı konuşmada, seçim sürecinin sonunda hizmetler ve vaatler hakkında konuşamayanların çirkin propagandalara başvurduğunu belirterek, "Seçim sonucu gösteriyor ki bu iftiraların hiçbir faydası yok. Zaten vatandaşlarımız da buna tepki gösteriyor. Bu iftiralar bize zarar vermez. Sonuç olarak Ankara halkı beş yıllık hizmetimizi onayladı" dedi.

Mansur Yavaş, seçim sonrası ilk ziyaretini gerçekleştirdi