Müge Anlı’ da son durum! Nazmiye Yaldız’ın akıbeti hala bilinmiyor

2017 senesinden beri Nazmiye Yaldız'a ulaşılamıyor. Peki Nazmiye Yaldız'a ne oldu?

Müge Anlı’ da son durum! Nazmiye Yaldız’ın akıbeti hala bilinmiyor


Müge Anlı’ nın programında gündeme gelen Nazmiye Yaldız’ın 2017 yılında şüpheli şekilde ortadan kayboluşu hala çözülememiş durumda. Nazmiye Yaldız’ın sevgilisi olduğu iddia edilen Hamsin Ballı’nın yaptığı açıklamalar ise dikkatleri üzerine çekti. Nazmiye Yaldız, 20 yıllık evliliğini 2010 yılında sonlandırarak Hamsin Ballı ile Antalya’da birlikte yaşamaya başlamıştı. 2017 yılında gizemli bir şekilde ortadan kaybolan Nazmiye Yaldız’dan bu zamana kadar haber alınamadı.

Müge Anlı’nın programında konuk olan Nazmiye Yaldız’ın sevgilisi Hamsin Ballı, hatırlayamadığı bir tarihte balkonda telefon görüşmesi yaptığı ve ardından evden ayrıldığı bir kişinin kardeşi olduğunu iddia etti. Hamsin, sevgilisinin aynı gün akşam saatlerinde kendisini arayarak “beni kurtar” şeklinde yardım istediğini belirtti.


Nazmiye Yaldız’ı son gören kim?

Kayıp Nazmiye Yaldız’ın hikayesi, çarpıcı bir dönüm noktasına ulaştı. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı’nın elde ettiği bilgilere göre, kaybolan genç kızın izleri, gasp ve istismarla suçlanan Fatih isimli şahısla kesişti. Yapılan üst aramasında, Fatih’in üzerinden Nazmiye Yaldız’a ait takılar, uygunsuz fotoğrafların olduğu bir telefon ve birkaç adet lolipop şekeri çıktı. İlginç bir tesadüf olarak, 2006 yılında yaşanan bir çocuk istismar olayının şikayet dosyasında da Fatih’in üzerinde aynı türden bir lolipop şekerden bahsediliyor.

Kayıp Nazmiye Yaldız’ın akıbeti hala belirsizliğini koruyor. Müge Anlı’nın ortaya çıkardığı bilgilere göre, Nazmiye Yaldız’ın 21 Ekim 2017 tarihinde Antalya’dan Sakarya’ya gittiği ve yolculuk sırasında gasp ve şantaj iddialarıyla suçlanan Fatih ile sık sık görüştüğü ortaya çıktı. 25 Ekim 2017 tarihinde Nazmiye’nin telefonunun kapandığı ve aynı tarihlerde Fatih’in o bölgede bulunduğu belirlendi.

Müge Anlı’ da son durum! Nazmiye Yaldız’ın akıbeti hala bilinmiyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?