Son dakika! Pençe Kilit Operasyonunda şehidimiz var!

Milli Savunma Bakanlığı açıkladı! 2 şehidimiz var

Son dakika! Pençe Kilit Operasyonunda şehidimiz var!

Milli Savunma Bakanlığı, Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde meydana gelen terör saldırısında 3 askerin şehit olduğunu açıkladı. MSB'nin verdiği bilgiye göre, bölücü terör örgütü mensupları tarafından gerçekleştirilen saldırıda Piyade Astsubay Üstçavuş Necdet Çalış ve Piyade Sözleşmeli Er Emrah Gündüz şehit düşerken, 2 asker de yaralandı ve hemen hastaneye sevk edildi.

Bakanlık tarafından yapılan açıklamada, Pençe-Kilit Operasyonu bölgesindeki terörist saldırının ardından devam eden operasyonlarda yaşanan bu acı olayın derin bir üzüntü yarattığı ifade edildi. MSB, şehit olan askerlere Allah'tan rahmet dilerken, ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralılara ise acil şifalar temennisinde bulundu. Açıklama da  daha önce saldırıda yaralanan Piyade Sözleşmeli Er Fevzi Kızıltaş'ın tedavi gördüğü hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olduğu belirtildi.

Acı haberi duyduğumuz için büyük bir üzüntü içindeyiz. Şehit düşen askerlere Allah'tan rahmet, ailelerine sabır, yaralılara acil şifalar dileriz.

Son dakika! Pençe Kilit Operasyonunda şehidimiz var!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?