THY ve Pegasus 187 seferini iptal etti!

Meteoroloji ve AFAD tarafından fırtına ve yağış uyarısı verildi. Bunun üzerine uçak şirketleri uçuşlarını tek tek iptal etmeye başladı

THY ve Pegasus 187 seferini iptal etti!

THY ve Pegasus, bugün hava koşulları sebebiyle İstanbul'dan yapılması planlanan 187 seferini iptal etti. İstanbul, Meteoroloji ve AFAD tarafından yapılan fırtına uyarısı sonrası kuvvetli sağanak yağışın etkisi altına girdi. Bu olumsuz hava koşulları, havayolu şirketlerini seferlerini iptal etmeye zorladı. İptal edilen seferler, yolcular arasında hayal kırıklığı yarattı ve seyahat planlarını etkiledi. THY ve Pegasus, güvenlik ve yolcu memnuniyeti gözeterek, hava koşullarının düzelmesini beklemek yerine seferleri iptal etmeyi tercih etti. Verilen bu karar, yolcuların güvenliğini ön planda tutma amacıyla alındı.

İptal edilen seferler nedeniyle havayolu şirketleri, mağduriyetleri en aza indirmek için yolculara alternatif seyahat seçenekleri sunma çabası içerisindeler. Yolcular, başka bir sefere yönlendirilerek veya biletlerini iade ederek seyahat planlarını yeniden düzenleyebilecek. Hava durumu koşulları, seyahat edenler için önemli bir faktör oluyor. Bundan dolayı yolcuların seyahat öncesinde hava durumunu takip etmeleri ve havayolu şirketlerinin güncel duyurularını takip etmeleri  önerildi. Olası sefer iptalleri veya gecikmeler hakkında bilgi  verilecek.

 

THY ve Pegasus 187 seferini iptal etti!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?