Ünlüler ''Atatürk, kırmızı çizgimizdir'' dedi!

Galatasaray ve Fenerbahçe, Atatürk görseli taşıyan tişörtlerin giyilmesine izin verilmemesi üzerine maça çıkmama kararı aldı; ünlüler de bu kararı destekledi.

Ünlüler ''Atatürk, kırmızı çizgimizdir'' dedi!

Süper Kupa maçının ertelenmesi üzerine Galatasaray ve Fenerbahçe'nin Atatürk görseli taşıyan tişörtler giymeme kararı alması, birçok ünlü ismin de desteğini aldı. İşte bazı ünlülerin bu konudaki açıklamaları:

Ali Sunal

"Yurtta sulh, cihanda sulh" "Atatürk" "Galatasaray" "Fenerbahçe"

Doğa Rutkay Kamal:

"Yurtta sulh, cihanda sulh" "Mustafa Kemal Atatürk"

Ebru Akel

 "Bir dakika, ne dediniz.. ?! Duymadık.." "Duruşumuz belli, çizgimiz net." "Başımız dik, sevgimiz tam." "ATATÜRK ATAM ♥️♥️♥️♥️" "NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!" "Egemenlik; kayıtsız, şartsız milletimindir."

Filiz Akin

 "Dünyanın gördüğü en büyük lider olan Atatürk, kırmızı çigimizdir.” "Maca çıkmayıp yurda dönme kararı alan futbolun dev isimleri Galatasaray ve Fenerbahçe'yi kutluyoruz." "Yurtta sulh, cihanda sulh..."

Süha Uygur

"Yakışanı yaptınız… İki büyük camiaya da teşekkür ediyorum…" "Ülkemizin onuru, gururu, şerefi ve haysiyeti her şeyden önemlidir." "Galatasaray" "Fenerbahçe" "Atamizindeyiz" "Yurtta sulh cihanda sulh" "Ne mutlu Türküm diyene..."

Ünlüler, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin aldığı kararı destekleyerek Atatürk'ü kırmızı çizgileri olarak benimsemiş ve milli değerlere sahip çıkmanın önemine vurgu yaptılar!

Ünlüler ''Atatürk, kırmızı çizgimizdir'' dedi!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?