Yangın faciasında şehit başkomiserin kızı hayatını kaybetti

İstanbul'da çıkan yangında şehit başkomiserin kızı 32 yaşındaki Nazlı Hilal Yalman hayatını kaybetti.

Yangın faciasında şehit başkomiserin kızı hayatını kaybetti

Alevler, Beşiktaş'taki Yıldız Mahallesi'nde bulunan 5 katlı bir binanın giriş katındaki dairede, 12 Ocak Cuma günü saat 02.00 sularında, belirlenemeyen bir nedenle aniden yükseldi. Olayın ardından çıkan yangında dumandan zehirlenen 32 yaşındaki Nazlı Hilal Yalman, hayatını kaybetti. Nazlı Hilal Yalman, İstanbul'da yaşayan bir satış müdürü olarak çalışıyordu ve aynı zamanda 1997 yılında görevi başında kalp krizi geçirerek şehit olan başkomiser Feyyaz Yalman'ın kızıydı.

Yangın, olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede kontrol altına alındı. Dairenin içindeki dumanın tahliye edilmesi sırasında Nazlı Hilal Yalman'ın salondaki çekyat üzerinde ağır yaralı olarak bulunduğu belirlendi. Sağlık ekiplerince olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından Yalman, hastaneye kaldırıldı, tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Nazlı Hilal Yalman'ın cenazesi, yapılan otopsi işlemlerinin ardından yakınlarına teslim edildi. 32 yaşındaki genç kadın, Bursa'da düzenlenen cenaze töreninin ardından toprağa verildi. Acı olay, ailesi ve çevresindeki insanlar için büyük bir kayıp olarak yaşanmaktadır. Başkomiser Feyyaz Yalman'ın kızı olarak, Nazlı Hilal Yalman'ın ailesi, daha önce de acı bir şekilde kayıp yaşamıştı.

Yangın faciasında şehit başkomiserin kızı hayatını kaybetti