Haber.com / Asayiş Haberleri

Asayiş Haberleri

42 suçtan aranan bilişim uzmanı yakalandı

Mersin'de "bilişim suçları, suç eşyası satın alma, ruhsatsız silah taşıma, yaralama, gasp" gibi ayrı 42 suçtan kaydı olan, 27 suçtan aranan ve 32 sene kesinleşmiş hapis cezası bulunan kişi, polisin 1 haftalık takibi neticesi sahte kimlikle yakalandı. Bilişim uzmanı olduğu öğrenilen şahsın uzun süredir arandığı öğrenildi.

Haber Oku »

Asayiş Haberleri

Sitemizde birçok haber başlıkları farklı kategoriler altında yayınlanarak okuyucuların bilgisine sunuluyor. Bu kategorilerden birisi de asayiş haberleri ile ilgili kategoridir. Asayiş haberleri ile ilgili son dakika gelişmeleri bu kategori altında sunarak okur severlerin güncel haberleri takip etmesini sağlıyoruz. Asayiş haberleri başlığındaki haberler ülke gündemini yakından ilgilendiren haberler olduğu için büyük bir titizlikle okur severlere sunulmasını sağlıyoruz.

Asayiş Haber Kategorisi ile Gündemi Yakından Takip Edin

Güncel haber kategorisinde yer alan en önemli haber kategorisi asayiş ile ilgili güncel haberlerdir. Okur severlerin sitemizi ziyaret etmeleri ile ilgili asayiş konusundaki detaylı haberi bu kategori başlığı altında bulması mümkün oluyor. Gündemi yakından takip eden haber sitemiz ile en son güncel haberlere ulaşabilirsiniz.