Haber.com / Bakım ve Güzellik

Bakım ve Güzellik

Kabarık Saçlar İçin 5 Çözüm

Kabarık Saçlar İçin 5 Çözüm

Herkes aynaya baktığında bakımlı ve güzel saçlar görmek ister. Ama bazen genetik kodlarımıza işlemiş kabarık saçlar bize büyük sorunlar çıkarabiliyor. Olumsuz hava şartları, yanlış beslenme, bakımsızlık gibi nedenlerle sürekli kabaran saçlarınızı basit çözümler ile kontrol altına alabilirsiniz.

Haber Oku »

Leke Çıkarıcı Doğal Yüz Maskeleri

Leke Çıkarıcı Doğal Yüz Maskeleri

Cilt lekelerinden kurtulmak için milyonlarca krem, losyon ya da uygulama mevcut. Ancak birçoğu hem çok maliyetli hem de uzun zaman ve sabır ister. Evde kolaylıkla hazırlayıp, günlük rutininize alacağınız birkaç leke çıkarıcı doğal yüz maskesi ile lekelerden kurtulmak mümkün. Ancak unutmayın düzenli bir şekilde yapıp uygulamanız gerekecek.

Haber Oku »

Aloe Vera İle Cilt Mucizesi Aloe Vera Nedir?

Aloe Vera İle Cilt Mucizesi Aloe Vera Nedir?

Sarısabır adıyla da bilinen Aleo Vera zambakgiller ailesinden bir bitki türüdür. Bitki; içerdiği mineraller, aminoasitler ve çeşitli vitaminlerle alternatif tıpta çoklukla kullanılmaktadır. Özellikle yapraklarının içindeki jelimsi sıvıdan birçok kozmetik, bakım ve sağlık ürünlerinde; besleyici, tedavi edici, gençleştirici ve detoks etkisi özellikleriyle faydalanılmaktadır.

Haber Oku »

Yüz Şekline Göre Saç Modelleri

Yüz Şekline Göre Saç Modelleri

Hem kadınlar hem de erkekler için adeta kombini tamamlayan en önemli kıyafetler kadar önem arz eden saçlar, verilen şekle göre kişinin karakterini ortaya koyması açısından da günümüzde kadınlarca olduğu kadar erkeklerce de fazlaca önemsenmektedir. Peki hangi yüz şekline hangi saç modeli tercih edilmeli?

Haber Oku »

Cilt Bakımı İçin Kürler

Cilt Bakımı İçin Kürler

Cilt insan vücudunun dışarıya açılan kapısıdır ve dışarıdan gelen her türlü toz ve kiri üzerine almaktadır. Sonuç olarak da bu kirler insan cildinde istenmeyen görüntülere neden olacaktır. Bunlardan bazıları; sivilceli görünüm, yağlı görüntü vb. gibi olabilecektir.

Haber Oku »

Bal ile Gelen Sağlıklı Güzellik

Bal ile Gelen Sağlıklı Güzellik

Çocukluğunuzdan beri peşinizden bal yemeniz için koşturan anneleriniz meğerseniz ne de haklılarmış değil mi? Bal ile gelen sınırsız mucizeler var ama tabii sahte bal olmamasına özen göstermeniz gerekmektedir. “Eğer arılar yeryüzünden kaybolursa insanın sadece 4 yıl ömrü kalır. Arı olmazsa döllenme, bitki, hayvan, insan olmaz” diyen Albert Einstein'ın bu sözü bunları doğrular niteliktedir.

Haber Oku »

Gelin Makyajı Nasıl Yapılır?

Gelin Makyajı Nasıl Yapılır?

Düğün esnasında gelinlerin görüntüsünü tamamlayan en önemli unsur makyajdır. Geline uygulanan makyajın gündelik hayatta yapılan makyajdan farklı olması gerekmektedir. Uygun bir gelin makyajı yapmak için bazı püf noktalarına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Haber Oku »

Bakım ve Güzellik

Sitemizin bakım ve güzellik kategorisinde cilt bakımı ve güzellik sırlarına ait tüm detaylara ulaşmak mümkündür. Bakım ve güzellik konusunda son dakika haberleri, konu ile ilgili uzman görüşleri, öneriler gibi alt kategoriler yer alarak sitemizi takip edenlere önemli bilgiler veriyoruz. Özellikle bakım ve güzellik konusunda ele aldığımız haberler ile dünya genelindeki son gelişmeleri sitemizde yer vererek takipçilerimizin güncel haberlerden haberdar olmasını sağlıyoruz.

Uzman Görüşleri ile Bakım ve Güzellik İp Uçları

Güzellik ve bakım uzmanlarının görüşleri hem moda tasarımları hem de tıbbi anlamdaki gelişmeler ile sitemizde yer verilerek tüm bakım ve güzellik haber başlıkları detaylı bir şekilde okuyucuların hizmetine sunuyoruz. Bakım ve güzellik haberi sitemizde kendi ismindeki kategorisi ile okur severlerin bilgisine sunuluyor.