Haber.com / Dünya Haberleri

Dünya Haberleri

ABD’nin PKK’ya yeni yardım planı açıklandı!

ABD’nin PKK’ya yeni yardım planı açıklandı!

ABD tarafından açıklanan yeni savunma bütçesinde DEAŞ'ın karşısında savaştığı iddia edilen PKK terör örgütünün bir kolu olan YPG için 500 milyon dolarlık bütçe ayrıldı. Yapılan açıklamada Suriye'de 25 bin YPG üyesinin bulunduğu 2018 yılı içerisinde 5 bin kişinin daha örgüte dahil olmasının planlandığı söylendi.

Haber Oku »

Kuzey Kore’den ABD’ye alenen savaş tehdidi

Kuzey Kore’den ABD’ye alenen savaş tehdidi

Kuzey Kore tarafından ABD'nin yürüttüğü tatbikat ile ilgili söylemler tüm dünyayı korkuttu. Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada ABD ile yaşanacak olan savaşa artık kesin gözüyle bakıldığı, sadece bunun ne zaman gerçekleşeceğinin bilinmediği söylendi. ABD ise tatbikatlarına müttefik ülkelerle tüm hızıyla devam ediyor.

Haber Oku »

Dünya Haberleri

Dünyadan ve Türkiye’den son dakika gelişmeleri, gündem oluşturacak haber ve köşe yazıları burada. Son dakika gelişmeleri ile nabzını tuttuğumuz dünya haberleri ile yeryüzündeki tüm gelişmelerden anında olabilirsiniz. Ayrıca ülkemizde yaşanan son dakika gelişmeleri, siyaset, spor, kültür ve sanatsal etkinlikler gibi başlıklar altında takip edebileceğiniz eşsiz bir haber sitesidir.

Farklı Yayın Tarzı ve Güvenilir Habercilik

Doğru ve Güvenilir habercilik ilkesi ile yola çıkan haber.com tarafsız, ilkeli ve doğru habercilik prensibine bağlı yayıncılık anlayışına sahiptir. Bünyesinde bulunan Köşe Yazarları ile kültür ve sanatın yanı sıra siyaset ve spor dallarında bilgilendirici haberler ve gündem oluşturacak gelişmelerden önceden haberiniz olsun isterseniz tam da aradığınız sitedir. Doğru haberi adresinden takip etmek için haber.com.