Haber.com / Ekonomi Haberleri

Ekonomi Haberleri

MHP, Bitcoin para birimini için rapor hazırladı

MHP, Bitcoin para birimini için rapor hazırladı

Her geçen gün değerine değer katan kripto para birimi Bitcoin için MHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu bir rapor sundu. Tanrıkulu hazırladığı raporunda, "Dünyadan geri kalmamak için Türkiye'de kripto para sistemi ile alakalı yasal mevzuat çalışmalarına başlanmalıdır" şeklinde konuştu.

Haber Oku »

Altın fiyatları düşecek mi? 06 Aralık güncel rakamlar!

Altın fiyatları düşecek mi? 06 Aralık güncel rakamlar!

Döviz fiyatlarındaki dengesizlik sebebiyle rekor üstüne rekor kıran altın fiyatları ile alakalı vatandaşların en çok sorduğu soruların başında Çeyrek altın ne kadar? Gram altın fiyatları ne oldu? gibi sorular geliyor. Haberimizde altın fiyatlarının son halleri, yükseliş ve düşüş oranları ile alakalı detaylara yer vermeye çalıştık.

Haber Oku »

Ekonomi Haberleri

Sitemizde yer alan birçok haber başlıkları kendisine has haber kategorileri altında okur severlerin bilgisine sunuluyor. Bu haber kategorilerinden birisi de ekonomi haberleri olarak dikkat çekiyor. Ekonomi haberleri ile ülkemiz ve dünya genelindeki finansal hareketlilikleri sayfamıza haber başlığı altında toplayarak son dakika ekonomi haber konusunda okur severlere güncel haberleri sunuyoruz.

Ekonomi Haberleri Bizimle Takip Edilir

Finansal hareketlilik, dövizlerdeki olağan değişim haberi sitemizde anlık olarak yer alarak ekonomi haberlerini takip etmek isteyen okur severlere güncel haberlerin sunulması konusunda önemli bir hizmet sunuyoruz. Haber sitemiz içerisinde en dikkat çekici haberler başlığı ekonomi haberi olarak dikkat çekiyor. Okur severler güncel tüm haber kaynaklarına sitemiz üzerinden ulaşabiliyorlar.