17 Ağustos 2017 Perşembe
Haber.Com / Galeri Görüntüleri

Galeri Görüntüleri

Yurdum İnsanı

Ülkemizin dört bir yanından çekilmiş birçok komik ve düşündürücü fotoğrafları sizler için derledik. Olmaz demeyin her şey olur. Fotoğraf karelerinde gördüklerinize inanamayacaksınız. Ancak bu görüntülerin hepsi gerçek ve doğal olarak çekilmiştir. İşte yurdumun insanı...

Haber Oku »

Kamyonların Mizah Anlayışı Başka Oluyor

Kamyonların arkasında efsane olmuş sözler. Mizah anlayışının doruklara vardığı bu görüntüleri izlediğinizde kamyonlara karşı olan bakış açınızın değişeceğinden eminiz. Söylenen sözler her ne kadar komik ve eğlenceli olsa da içlerinden zaman zaman düşündürücü sözlere de çıkabiliyor.

Haber Oku »

En Komik Karikatür Arşivi

Sizler için derlediğimiz en komik karikatür karelerini incelerken keyifli dakikalar getireceğinizden şüphemiz yok. Yayınlamış olduğumuz karikatürler içerisinde her türden özgün konuyu bulabilirsiniz. Kahkahalara boğulmaya hazır olun.

Haber Oku »

Kilo vermeyi başaran insanların inanılmaz değişimi

Kilolu insanlar kilo vermenin zorluğunu iyi bilirler. Her sabah kilo vermek için başlanan diyet akşama büyük ihtimalle maalesef bozulmaktadır. Ancak bunu başarabilenler kendilerini de yeniden yaratıyorlar. Görüntülerdeki insanların azimlerinin sonucunda ne halden ne hale geldiklerini gördüğünüzde çok şaşıracaksınız.

Haber Oku »

Sevimli Kurbağalar

Bir çok insan kurbağaları gördüğünde tiksinir ve uzaklaşmak ister. Peki doğanın bu mükemmel canlılarını bu fotoğraflarına baktığınızda da fikriniz aynı olacak mı? Bu kurbağa görüntülerine baktığınızda onların vıraklamaktan başka şeylerde yaptığını anlayacaksınız. Kurbağaların en sevimli hallerini sizler için derledik.

Haber Oku »

Ağına Garip Deniz Canlıları Takılan Denizci

Burada paylaştığımız resimler fantastik filmlerde kullanılan görüntüler değil. Roman Fedortsov, balık avı üzerinde çalışan Murmansk'tan bir denizci. Boş zamanlarında çok alışılmadık bir Twitter yayını yaparak, ilginç deniz canlılarının fotoğraflarını paylaşıyor. Bizler Haber.com ekibi olarak bu değişik canlıları görünce şaşırdık ve sizlerle paylaşmak istedik.

Haber Oku »

Çoğumuzun Problemi Zayıflayamama İle İlgili Paylaşımlar

Yaz yaklaşırken birçok insanın problemi kış aylarında aldığı kilolardan kurtulmak. Bu kimisi için daha kolay olurken, kimisi için bitmek bilmeyen bir diyete dönüşüyor. Her defa yarın kesin başlıyorum diye başlayan, bunu yiyeyim daha yemeyeceğim diye devam eden zayıflama hikayeleri. Zayıflamanın eziyete dönmüş halini,komik bir şekilde dile getiren sosyal medya paylaşımları, en azından bu sorunla savaşan okuyucularımızın "yalnız değilmişim" demesini ve gülümsemesini sağlayacak...

Haber Oku »

EN KOMİK KARİKATÜRLER

Karikatür sevmeyen yoktur. En kısa haliyle en komik şekilde durumu özetleyen, zekice düşünülmüş ve hazırlanmış karikatürler bazen söylemek istediğimizi bizim yerimize söyler. Sizler için birbirinden komik karikatürleri zaman zaman paylaşacağız.

Haber Oku »

Filmlerin İlk Halleri ve Son Çekilmiş Versiyonları

Bazı filmlerin yeni versiyonları seyircilerle buluşuyor sürekli. 80'li, 90'lı yılların filmleri 2000'li yıllarda da hala seyirci bulabiliyor. Hatta bazıları son halleriyle daha çok beğeni topluyor. Bizler de seyirci ile uzun yıllar sonra tekrar buluşmuş birkaç filmi sizlerle paylaşmak istedik. İlk yayınlandıkları halleri ve şimdiki halleri arasındaki farklar haberimizde.

Haber Oku »

Çocuklar ve Hayvan Sevgisi

Hayvanlar sadece bizlere sevimli ve düşünceli arkadaş olmazlar, aynı zamanda bize gerçek sevginin ve bağlılığın anlamını gösterirler. Bize sorumluluk, güven ve merhamet duygusunu daha iyi öğretirler. Çocuklarla hayvanlar arasında da farklı bir bağ var ve bu sizlerle paylaştığımız fotoğraflarda net bir şekilde görünüyor.

Haber Oku »

Sevgilisi Varmış Gibi Fotoğraf Çekmek!

Sosyal medya hayatımıza dahil olduğundan beri paylaşımlar arttı. İnsanlar her anlarını paylaşır oldu. Kimi zaman sevgili ile çekilen bir fotoğraf paylaşmayı hayati bir konu gibi görenler de çıkmıyor değil. Evet birçoğunuz bunu okuyunca 'hadi canım olur mu böyle şey' deseniz de, araştırmalara göre, başkalarını paylaştığı sevgi dolu fotoğraflar, kimileri için hırs yapıp garip çözümler bulmaya yönlendirebiliyor. Bu fotoğraflar bir mobilya firmasının sevgiliniz yoksa varmış gibi nasıl gösterirsiniz adlı bir paylaşım yapması ile başlamış. Birçok insan fotoğraf göndermiş ama en yaratıcıları Tayvanlı bu gençten çıkmış. Günlük hayatta bu yöntemleri sıkça kullanmak zorunda kalıyor gibi.

Haber Oku »

FİLMLERDE İZLEDİĞİMİZ ÖZEL EFEKTLERİN ÖNCE VE SONRASI

Muhtemelen çok sayıda filmin izleyicilerin hayal dünyasına yolculuk etmek ve keyiflendirmek için görsel efektler kullandığını biliyorsunuzdur, ancak günümüz film endüstrisinde bu efektlerin ne sıklıkta ve ne ölçüde kullanıldığını fark etmemişsinizdir. Tabii ki, Pi'nin Yaşamındaki kaplanın gerçek olmadığını biliyoruz (hepimiz biliyoruz, değil mi?). Alice Harikalar Diyarında filminde de tabi ki bazılarını efekt olduğunu anlamışsınızdır. Ancak, diğer filmlerin dijital olarak manipüle edildiğini ve beklemediğiniz yollarla oynandığını öğrenince şaşırabilirsiniz. Ne demek istediğimize bakmak için aşağıda sizin için derlediğimiz öncesi-sonrası resimlerine göz atın. Filmlere asla aynı şekilde tekrar bakmayacaksınız.

Haber Oku »

Duvar Boyama Sanatı

Duvarları boş ve renksiz görmeye dayanamayan ressamlar, dünyanın farklı yerlerinde yeteneklerini sergilemişler. Hatta Türkiye'de böyle bir festival bile yapıldı ve Kadıköy duvarları da ünlü ressamlar tarafından renklendirildi. İstanbul ve dünyanın diğer şehirlerinde renklenen duvarları birkaçına bakmaya ne dersiniz...

Haber Oku »

DÜNYANIN EN İLGİNÇ 22 OTELİ

Ülkemiz başta olmak üzere, dünyanın her yerinin farklı güzellikleri var. Mimarlar ve tasarımcılar, doğal güzelliklerle, yaratıcılıklarını birleştirip harika eserler ortaya çıkarabiliyor. Haber.com ekibi olarak dünyanın farklı yerlerinden 22 oteli sizlerle paylaşmak istedik. Görünce kalmak isteyeceğiniz oteller...

Haber Oku »

Survivor Yarışmacılarının Önceki ve Soraki Halleri

Acun Ilıcalı tarafından organize edilen Survivor yarışma programına katılan yarışmacıların, yarışmaya katıldığı ve yarışmadan sonraki halleri inanılır gibi değil. Zor bir maratondan geçen yarışmacıların streslerini ekran karşısında az çok anlayabiliyoruz. Ancak yarışmacıların Survivor adasında sadece ruh hallerinin değil fiziki görüntülerinin de etkilendiği aşağıdaki fotoğraflarda açık bir şekilde görünüyor.

Haber Oku »

Vahşi Doğa Fotoğrafçılığı

Doğanın ve vahşi yaşamın büyüleyici sahnelerini bizlere objektiflerin arkasından güzel ve unutulmaz şekilde sunan vahşi doğa fotoğrafçıları var. Genellikle fotoğrafçılar bu özel anları yakalamak için çok büyük çabalar gösterirler. Biz de doğal yaşam fotoğraflarında sahnelerin arkasında ortaya çıkan en tuhaf, komik, en korkunç ve en güzel anlardan birkaçını sizlerle paylaşmak istedik.

Haber Oku »

Gerçeküstü Çizimler Yapan Genç Ressam

Bu resimlerdeki meyvelerin ve sıradan nesnelerin olağandışı olmasının nedeni fotoğraf gibi görünseler de, aslında birer resim olmaları. Genç sanatçı Ruddy Taveras tarafından yapılan yağlı boya tablolar görenleri hayrete düşürüyor. 29 yaşındaki sanatçı çok sayıda eseriyle ödüller almış. 

Haber Oku »

Sadece Uzun Boyluların Anlayacağı Durumlar

Öyle görünüyor ki, dünyadaki her şey ortalama boyda insanlar için yapılıyor.. Uzun boylu olmak, bu insanların dünyanın herhangi bir yerinde eğilip bükülmesine, çömelmesine veya diz çökmesine neden olur. Ancak, uzun boylu insanlar asla vazgeçmez ve bazen gülünç görünse bile, her durumdan bir çıkış yolu bulurlar.

Haber Oku »

Robin Eley Hiper Gerçekçi Yağlıboya Resim Sergisi

Robin Eley'in eserlerinin aslında yağlıboya tablolardan oluştuğunu öğrendiğinizde çok şaşıracaksınız. İnsanların gerçekçi bir şekilde resmedilmesi zaten çok zor, Robin de modellerini plastik içine "sarıyor" ve daha da zor bir hale getiriyor eserlerini. Zaten plastik içinde insanların olduğu eserler Robin'in tarzı. Robin, modern dünyadaki izole olma algıısın araştırmaya çalıştığını ve "bunun üzerinden görebildiğiniz ancak hissedeceğiniz bir şey olmadığı için" resimlerindeki plastik ambalajın bunun için bir araç olarak kullandığını söylüyor. Sanatçı 90 saat çalışarak bir resmin tamamlanması için yaklaşık 5 hafta çalışıyor.

Haber Oku »

FOTOĞRAF DEĞİL RESİM! İnanılmaz Gerçeklikte Resimler

Bazı sanatçılar, mümkün olduğunu düşündüğümüz şeylerin sınırlarını aşan yeteneklere sahiptir. İster yağlı veya akrilik boyalar, kara kalem, tükenmez kalemler veya sadece düz bir kurşun kalem kullansalar da, fotoğraflardan ayırt edilemeyen resimler üretebilirler. Kalıcılıkları ve yetenekleri ile bu sanatçılar, basit bir fotokopiden çok daha etkileyici bir şeyi canlandırabilir. Haber.com ekibi olarak derlediğimiz bu çalışmalara bakınca gözlerinize inanamayacaksınız! Fotoğraf olduğunu iddia bile edebilirsiniz...

Haber Oku »

En Beğenilen Animasyon Filmleri Hakkında Bilmediğimiz Sürprizler

Animasyon filmleri severek izlenir ve birçok insan sıkı takipçileridir bu filmlerin. Fakat ne kadar iyi bir seyirci olunursa olunsun, bazen gözden kaçan şeyler olabiliyor. Filmler hazırlanırken aslında bizler için birkaç sürpriz her zaman ekleniyor bu tarz fimlere. Haber.com olarak birkaç örneği sizlerle paylaşmak istedik.Bu ayrıntıları gördükten sonra, filmleri daha dikkatli izleyeceğinize eminiz.

Haber Oku »

FANTASTİK FİLM OYUNCULARI ASLINDA KİM

Fantastik filmleri izlemek çoğumuz için güzel zaman geçirmek demektir. Makyaj ve dijital teknolojinin karışımı, oyuncuları inanılmaz yaratıklara dönüştürür ve sıradışı karakterlere bürünmelerini sağlar. İzlediğimiz, hatta serilerini kaçırmadığımız filmlerde, farklı karakterler olarak gördüğümüz oyuncuların aslında kimler olduğunu hiç düşündünüz mü? Merak edenler için filmlerde kimler hangi karakteri canlandırmış bakalım...

Haber Oku »

Galeri Görüntüleri

Aradığınız her türlü haberi bulabileceğiniz haber sitesi haber.com adresine girerek bütün haberleri görebilirsiniz. Haberlerin detayları ve galeri görüntüleri ile bilgi edinebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Kolay ve hızlı giriş yapabileceğiniz haber sitesinde gezinmekten büyük zevk alacağınızdan emin olabilirsiniz. Takılmadan, hızlı gezinti yapabilir ve son dakika haberleri ile gündemi takip edebilirsiniz.

Haber Sitesinde Haberde Kalın

Haberlerin tüm ayrıntılarını görebilir, başlıklardan detaylara geçiş yapabilirsiniz. Haber dünyasına ait tüm bilgiler, galeri fotoğrafları sizler için hazırlanmıştır. Ekonomi ve finans haberleri, politika haberleri, yurt içi ve yurt dışı gündem haberi fotoğraf ve videolarıyla birlikte karşınızdadır.

Haberin Nabzı Burada

Yaşanan tüm olayların ayrıntıları bu sitede, videoları izleyin, güncel haberler okuyun, galeri fotoğraflarını görün ve gündemi yakalayın. Haberin nabzının attığı haber sitesinde hayatı yaşayın.