Haber.com / Galeri Görüntüleri

Galeri Görüntüleri

Yurdum İnsanı

Yurdum İnsanı

Ülkemizin dört bir yanından çekilmiş birçok komik ve düşündürücü fotoğrafları sizler için derledik. Olmaz demeyin her şey olur. Fotoğraf karelerinde gördüklerinize inanamayacaksınız. Ancak bu görüntülerin hepsi gerçek ve doğal olarak çekilmiştir. İşte yurdumun insanı...

Haber Oku »

Kamyonların Mizah Anlayışı Başka Oluyor

Kamyonların Mizah Anlayışı Başka Oluyor

Kamyonların arkasında efsane olmuş sözler. Mizah anlayışının doruklara vardığı bu görüntüleri izlediğinizde kamyonlara karşı olan bakış açınızın değişeceğinden eminiz. Söylenen sözler her ne kadar komik ve eğlenceli olsa da içlerinden zaman zaman düşündürücü sözlere de çıkabiliyor.

Haber Oku »

En Komik Karikatür Arşivi

En Komik Karikatür Arşivi

Sizler için derlediğimiz en komik karikatür karelerini incelerken keyifli dakikalar getireceğinizden şüphemiz yok. Yayınlamış olduğumuz karikatürler içerisinde her türden özgün konuyu bulabilirsiniz. Kahkahalara boğulmaya hazır olun.

Haber Oku »

Kilo vermeyi başaran insanların inanılmaz değişimi

Kilo vermeyi başaran insanların inanılmaz değişimi

Kilolu insanlar kilo vermenin zorluğunu iyi bilirler. Her sabah kilo vermek için başlanan diyet akşama büyük ihtimalle maalesef bozulmaktadır. Ancak bunu başarabilenler kendilerini de yeniden yaratıyorlar. Görüntülerdeki insanların azimlerinin sonucunda ne halden ne hale geldiklerini gördüğünüzde çok şaşıracaksınız.

Haber Oku »

Sevimli Kurbağalar

Sevimli Kurbağalar

Bir çok insan kurbağaları gördüğünde tiksinir ve uzaklaşmak ister. Peki doğanın bu mükemmel canlılarını bu fotoğraflarına baktığınızda da fikriniz aynı olacak mı? Bu kurbağa görüntülerine baktığınızda onların vıraklamaktan başka şeylerde yaptığını anlayacaksınız. Kurbağaların en sevimli hallerini sizler için derledik.

Haber Oku »

Galeri Görüntüleri

Aradığınız her türlü haberi bulabileceğiniz haber sitesi haber.com adresine girerek bütün haberleri görebilirsiniz. Haberlerin detayları ve galeri görüntüleri ile bilgi edinebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Kolay ve hızlı giriş yapabileceğiniz haber sitesinde gezinmekten büyük zevk alacağınızdan emin olabilirsiniz. Takılmadan, hızlı gezinti yapabilir ve son dakika haberleri ile gündemi takip edebilirsiniz.

Haber Sitesinde Haberde Kalın

Haberlerin tüm ayrıntılarını görebilir, başlıklardan detaylara geçiş yapabilirsiniz. Haber dünyasına ait tüm bilgiler, galeri fotoğrafları sizler için hazırlanmıştır. Ekonomi ve finans haberleri, politika haberleri, yurt içi ve yurt dışı gündem haberi fotoğraf ve videolarıyla birlikte karşınızdadır.

Haberin Nabzı Burada

Yaşanan tüm olayların ayrıntıları bu sitede, videoları izleyin, güncel haberler okuyun, galeri fotoğraflarını görün ve gündemi yakalayın. Haberin nabzının attığı haber sitesinde hayatı yaşayın.