Haber.com / Gündem Haberleri

Gündem Haberleri

Menbiç sınırında hareketlenme var! Hazırlıklar devam ediyor

Menbiç sınırında hareketlenme var! Hazırlıklar devam ediyor

TÜRK Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin'e yönelik başlatılan Zeytin Dalı Harekatı ile olası operasyon yapılacak merkezler arasında gösterilen, omurgasını terör örgütü PYD'nin yarattığı Suriye Demokratik Kuvvetleri (SGD) denetimindeki Menbiç sınırında da hareketlilik meydana geliyor. Menbiç ile sınır komşusu olan Cerablus'ta operasyon için teyakkuz vaziyetinde olan Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) kuvvetleri, yarattıkları cephelerde ellleri tetikte görev yapıyor.

Haber Oku »

Gündem Haberleri

Haber sitemiz yayın hayatına başladığı günden bu yana birçok haber başlıklarını güncel haberler ile sunarak okur severlerin son dakika haberlerine ulaşmasını sağlamış bir haber sitesidir. Bu haber kategorilerinden birisi olan gündem haberleri ile gündeme dair her şeyin takip edilmesi olanağını sunuyoruz.

Gündeme Dair Tüm Haberleri Takip Edebilirsiniz

Gündemi meşgul eden haberler ana sayfamız üzerinde anlık olarak paylaşılarak okur severlerin en son güncel haber kaynaklarına anında ulaşması sağlanıyor. Gündem haberi konusunda gündeme dair her şey ele alınarak haber başlığı ve kategorisi altında okuyucularımıza sunuluyor. Ekonomi, spor, magazin, sağlık, eğitim ve teknoloji konularında gündemi yakından takip ederek, anlık haber hizmeti sunarak okur severlerin gündemi yakından takip etmelerini sağlıyoruz.