Haber.com / Sağlık Haberleri

Sağlık Haberleri

Havuç Suyunun Faydaları

Havuç Suyunun Faydaları

Havucun faydaları saymakla bitmez. Mineral ve besin olarak zengin olan havucun faydalarından bazıları, görme yeteneğini geliştirmesi, kanseri önlemeye yardım etmesi, cilde faydalı olması ve yaşlanmayı yavaşlatması gelir.

Haber Oku »

Elma Sirkeli Ballı Kilo Verdiren Tarif

Elma Sirkeli Ballı Kilo Verdiren Tarif

Fazla kilolar özelikle yaz aylarında vücudumuzu olumsuz şekilde etkileyerek sağlık problemlerinin ortaya çıkmasına sebep olabilir. Kilo verme ile ilgili birçok yöntem geliştirilmiş olsa da bunları uygulamak zaman ve azim ister. Bu zorlu süreçte kilo vermenizi kolaylaştıracak karışımı sizlere sunuyoruz.

Haber Oku »

Okaliptüs Yağının Faydaları

Okaliptüs Yağının Faydaları

​​​​​​​Okaliptüs yağı birçok faydasının olması yanında en çok solunum yolu hastalıkları tedavisinde kullanılmaktadır. Özellikle öksürük, bronşit, nezle, soğuk algınlığı ve sinüzit tedavisinde kullanılır.

Haber Oku »

Avokado Yağı Faydaları

Avokado Yağı Faydaları

Bilindiği gibi avokado sağlığa yararlı tropikal meyvelerdendir. İçeriğindeki doymamış yağ asitleri, antioksidanlar, vitamin ve mineraller dolayısıyla son zamanlarda ülkemizde de tüketimi oldukça artış göstermektedir. Kan basıncını düzenler, yüksek oranda demir içerdiğinden dolayı kansızlığı önler.

Haber Oku »

Sağlık Haberleri

Haber.com sitesini ziyaret ederek son dakika tüm haberlere ulaşabilirsiniz. Gelişmelerden haberdar olmak için siteye üye olun ve aradığınız her habere ulaşın. Sağlık haberleri ile ilgili gelişmeleri izleyerek son zamanlarda sağlık alanında neler olup bitiyor öğrenebilirsiniz. Sağlık sektöründe yaşanan gelişmeler ve yenilikler sizler için bu sitede bir araya getirildi.

Haber Sitesini Takipte Kalın

En güncel haberleri bulabileceğiniz haber sitesinde gezinirken büyük bir heyecanla gelişmeleri takip edeceksiniz. Aradığınız her haberi anında bulabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Dünyadan ve ülke genelinden gelişmelerin yer aldığı en doğru ve güncel haberleri bulmak sizi mutlu edecektir. Haberler konusuna dair her şey burada, sağlık, siyaset, sanat, müzik, ekonomi haberleri için bizi takipte kalın.

Son Dakika Haberler

En son yaşanan son dakika haberleri sizlere sunuluyor. Sizleri gelişmelerden haberdar etmek için bütün haberler bir noktada buluşuyor.