Haber.com / Siyaset Haberleri

Siyaset Haberleri

Figen Yüksekdağ Mahkemede Hesap Veriyor!

Figen Yüksekdağ Mahkemede Hesap Veriyor!

HDP'de bir dönemler milletvekilliği yapan Figen Yüksekdağ mahkeme karşısında hakkında yöneltilen birçok terör suçlamasına cevap vermeye hazırlanıyor. Yüksel hakkında terör örgütü yöneticiliği ve terör propagandası yapmak gibi bir çok suçlama bulunuyor.

Haber Oku »

Siyaset Haberleri

İnternet haberciliğine yeni bir soluk getiren haber.com’da Siyaset haberleri ve son dakika gelişmelerini takip edebilir ve gündemden anında haberdar olabilirsiniz. Dünya üzerindeki tüm ülkelerde yaşanan siyasi gelişmelerin yanı sıra ülkemizdeki siyasi gelişmelerden de anında haberiniz olsun.

Son Dakika Gelişmeleri

Yaşanan son dakika gelişmeleri anında ve doğru haber anlayışı ile ekranlarınızda. Siyaset haberleri ve yanı sıra siyasetçilerin yorumları ile deneyimli köşe yazarlarının yazılarına ulaşabileceğiniz site doğru ve eksiksiz haberi tarafsız ve dürüst habercilik ilkeleri ile yayınlıyor.

İlk Sizin Haberiniz Olsun

Sürekli güncellenen içerikleri ile gündemi anlık olarak takip edeceğiniz haber.com kolay kullanımı ve farklı kategorilerde sunulan haberler ile keyifli bir haber sitesi takip etmek isteyenlerin vazgeçilmezi olmayı hedefliyor.