Haber.com / Siyaset Haberleri

Siyaset Haberleri

CHP: Eğitim sistemi cemaatlere mi bırakıldı?

CHP: Eğitim sistemi cemaatlere mi bırakıldı?

Eğitim ve öğretim yılının ikinci döneminin başlamasıyla birlikte TBMM'de konuşma yapan CHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir, Türkiye'de eğitimin her geçen gün kötüye gittiğini, eğitim sisteminin çöktüğünü söyleyerek hükümete "Türkiye'de eğitim cemaatlere mi bırakıldı?" sorusunu yöneltti.

Haber Oku »

Siyaset Haberleri

İnternet haberciliğine yeni bir soluk getiren haber.com’da Siyaset haberleri ve son dakika gelişmelerini takip edebilir ve gündemden anında haberdar olabilirsiniz. Dünya üzerindeki tüm ülkelerde yaşanan siyasi gelişmelerin yanı sıra ülkemizdeki siyasi gelişmelerden de anında haberiniz olsun.

Son Dakika Gelişmeleri

Yaşanan son dakika gelişmeleri anında ve doğru haber anlayışı ile ekranlarınızda. Siyaset haberleri ve yanı sıra siyasetçilerin yorumları ile deneyimli köşe yazarlarının yazılarına ulaşabileceğiniz site doğru ve eksiksiz haberi tarafsız ve dürüst habercilik ilkeleri ile yayınlıyor.

İlk Sizin Haberiniz Olsun

Sürekli güncellenen içerikleri ile gündemi anlık olarak takip edeceğiniz haber.com kolay kullanımı ve farklı kategorilerde sunulan haberler ile keyifli bir haber sitesi takip etmek isteyenlerin vazgeçilmezi olmayı hedefliyor.