Haber.Com / Video Görüntüleri

Video Görüntüleri

BİR MÜZİSYENİN BEYNİ NASIL ÇALIŞIR?

Doktorasını Melbourne Üniversitesinde nöroloji ve müzik eğitimi üzerine yapan Anita Collins, müziğin beyin üzerindeki etkisini anlatan kısa ve güzel bir video hazırlamış. Sadece müzik dinlerken bile beyinde farklı hareketlilikler gözlemlenirken, bir de müzisyenlerin beyninin nasıl çalıştığını hayal edebilir misiniz? 

Haber Oku »

Gürcistan’dan İnanılmaz Doğa Görüntüsü

Normal bir yaşam yerine tehlikeli ve adrenalin dolu bir hayatı seçen Gio Jobava tarafından Gürcistan bölgesinde çekilmiş hayranlık uyandıran bir video. Gürcistan'ı daha önce ne fotoğraflarda ne videolarda bu şekilde görmemiştiniz. Bu videoyu izledikten sonra insan hayallerinde bambaşka bir dünyaya gitmekten kendini alı koyamıyor.

Haber Oku »

1923 Savaş Yıllarından Görüntüler

1923 Yılında çekilen bu görüntülerde, savaşta Yunanistan tarafından esir alınmış olan Türk askerlerinin ülkeye dönüşünü görüyoruz. Ayrıca videonun bazı sahnelerinde 1923 yılında İzmir’de yakılan sokakları görmek mümkün. İnsanların durumunun ne kadar vahim olduğu, çektikleri zorluklar tarihten gelen bu karelere yansımış.

Haber Oku »

23 NİSAN ÖZEL- ATATÜRK VE ÇOCUK SEVGİSİ

Mustafa Kemal Atatürk'ün bizlere armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlamak ve Atamızı anmak için kısa bir video hazırladık. Atatürk'ün en çok kıymet verdiği çocukların ve içindeki saf çocuk duygularını kaybetmeyen herkesin bayramı kutlu olsun...

Haber Oku »

Her Yaşta Eğlenebilir İnsan

İnsan kaç yaşında hissederse o yaştadır diye bir söz var. Aslında doğru, yaşam enerjisi kaybolmadığı sürece yaşlanmak söz konusu değil. Evet insan yaş alıyor ama ruhun neşesi kaybolmadığında ve hayattan zevk alma bitmediği sürece ihtiyarlamak diye bir şey söz konusu değil. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, içindeki çocuğu öldürmeyen herkesin kutlu olsun

Haber Oku »

Azeri Kızın Sevimli Yorumuyla Serçe Şarkısı

23 Nisan diyince Mustafa Kemal Atatürk'an çocuklara armağan ettiği ve dünyada tek olan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı akla gelir.. Belli bir yaşta olanlar çok iyi hatırlar dünyanın farklı ülkelerinden gelen çocukların gösterilerini izlemek için televizyon başında beklenen zamanları. Bizler de farklı bir şarkı ile bayram kutlaması yapmak istedik ve Azeri kızın sevimli yorumuyla serçe şarkısını paylaştık.

Haber Oku »

Olimpiyatlara Bebekler Katılırsa

Olimpiyatlara bebekler katılırsa nasıl görüntüler yaşanır merak eden bir firma bunun için çalışmalar başlatmış. Yapılan çekimler tahminden daha güzel olunca profesyonel bir ekip uzun süreli bir hazırlık yapmış ve sonuç olarak bu eğlenceli video ortaya çıkmış.

Haber Oku »

Sihirbazlık Ötesi Gösteriler

Bu ikiliye sihirbaz demek yanlış olur herhalde. Kimsenin çözemediği çok ilginç numaraları sosyal medyada yayılmaya başladı bile. Herhangi bir sihirbaz gibi şapkadan tavşan çıkarmıyorlar, pizza kutusunu domino taşlarına, meyveleri farklı şekillere getiriyorlar.

Haber Oku »

Yerçekimine Meydan Okuyan Bilardo Gösterisi

Doğum gününde bir mini-bilardo masası aldığında, 18 yaşında olan Venom, o andan itibaren kendini bu konuda geliştirmeye başlıyor ve değişik videolar izleyerek kendi tekniğini oluşturmaya karar veriyor. İki yıl içinde de profesyonel olarak yarışmalara katılıp dereceler alan Kohler yer çekimine meydan okuyor diyebiliriz.

Haber Oku »

KİM MÜKEMMEL?

Bu videoda izleyecekleriniz bir sosyal sorumluluk projesi. Vitrinlerde sürekli kusursuz mankenlerin olmasının aslında, engelli insanları yok saymak olduğu, onları bilinçsizce dışlamak, farkına varmadan onların normal yaşamdan soyutlamakla aynı anlama geldiği konusunda farkındalık yaratılmış.

Haber Oku »

Video Görüntüleri

Günümüz de telefondan, tabletten, laptop ya da masaüstü bilgisayardan hem video hem de fotoğraflara kolaylıkla ulaşılabilir. Farklı farklı internet sitelerinde video görüntüleri bulabilirsiniz. Bu görüntüler: Komik videolar, Haber videoları, Spor videoları gibi videolar olabilir.

Son Dakika Görüntüleri

Haber kanalların da özellikle çok kullanılan bir kavramdır video görüntüleri. Mesela son dakika elimize ulaşan son dakika bilgiye ve video görüntülerine bakacak olursak diye başlar haber spikeri. Haberler izlerken karşımıza çıkması olağan derece de normal bir durumdur. Günümüz de iletişim çağın da yaşamaktayız ve de her tarafımız da kameralar, her saniye başka başka insanlar tarafından izleniyor ve videoya alınıyor olabilir.