Haber.com / Video Görüntüleri

Video Görüntüleri

BİR MÜZİSYENİN BEYNİ NASIL ÇALIŞIR?

BİR MÜZİSYENİN BEYNİ NASIL ÇALIŞIR?

Doktorasını Melbourne Üniversitesinde nöroloji ve müzik eğitimi üzerine yapan Anita Collins, müziğin beyin üzerindeki etkisini anlatan kısa ve güzel bir video hazırlamış. Sadece müzik dinlerken bile beyinde farklı hareketlilikler gözlemlenirken, bir de müzisyenlerin beyninin nasıl çalıştığını hayal edebilir misiniz? 

Haber Oku »

Gürcistan’dan İnanılmaz Doğa Görüntüsü

Gürcistan’dan İnanılmaz Doğa Görüntüsü

Normal bir yaşam yerine tehlikeli ve adrenalin dolu bir hayatı seçen Gio Jobava tarafından Gürcistan bölgesinde çekilmiş hayranlık uyandıran bir video. Gürcistan'ı daha önce ne fotoğraflarda ne videolarda bu şekilde görmemiştiniz. Bu videoyu izledikten sonra insan hayallerinde bambaşka bir dünyaya gitmekten kendini alı koyamıyor.

Haber Oku »

1923 Savaş Yıllarından Görüntüler

1923 Yılında çekilen bu görüntülerde, savaşta Yunanistan tarafından esir alınmış olan Türk askerlerinin ülkeye dönüşünü görüyoruz. Ayrıca videonun bazı sahnelerinde 1923 yılında İzmir’de yakılan sokakları görmek mümkün. İnsanların durumunun ne kadar vahim olduğu, çektikleri zorluklar tarihten gelen bu karelere yansımış.

Haber Oku »

23 NİSAN ÖZEL- ATATÜRK VE ÇOCUK SEVGİSİ

Mustafa Kemal Atatürk'ün bizlere armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlamak ve Atamızı anmak için kısa bir video hazırladık. Atatürk'ün en çok kıymet verdiği çocukların ve içindeki saf çocuk duygularını kaybetmeyen herkesin bayramı kutlu olsun...

Haber Oku »

Video Görüntüleri

Günümüz de telefondan, tabletten, laptop ya da masaüstü bilgisayardan hem video hem de fotoğraflara kolaylıkla ulaşılabilir. Farklı farklı internet sitelerinde video görüntüleri bulabilirsiniz. Bu görüntüler: Komik videolar, Haber videoları, Spor videoları gibi videolar olabilir.

Son Dakika Görüntüleri

Haber kanalların da özellikle çok kullanılan bir kavramdır video görüntüleri. Mesela son dakika elimize ulaşan son dakika bilgiye ve video görüntülerine bakacak olursak diye başlar haber spikeri. Haberler izlerken karşımıza çıkması olağan derece de normal bir durumdur. Günümüz de iletişim çağın da yaşamaktayız ve de her tarafımız da kameralar, her saniye başka başka insanlar tarafından izleniyor ve videoya alınıyor olabilir.