Haber.com / Yaşam Haberleri

Yaşam Haberleri

Hıdırellez UNESCO listesine eklendi

Hıdırellez UNESCO listesine eklendi

Türkiye'de bahar şenlikleri olarak kutlanan Hıdırellez UNESCO listesine girdi. 6 Mayıs tarihinde doğa ve bahar şenlikleri kapsamında kutlanılan Hıdırellez artık birçok dünya ülkesi tarafından daha bilinir hale gelecek ve kutlamalar dünya çapında birçok ülkede gerçekleşecek.

Haber Oku »

Bebeğini denize atan anne için müebbet hapis

Bebeğini denize atan anne için müebbet hapis

Geçen sene psikolojik sorunları olduğu söylenen ve bebeğini denize atarak öldüren anne ile ilgili yürütülen soruşturma kapsamında cani annenin cezai ehliyetinin tam olduğu ortaya çıktı. Anne Fatma K. ve beraber yaşadığı Mustafa T. hakkında müebbet hapis cezası isteniyor.

Haber Oku »

Güneş ışınlarına karşı Türk buluşu

Güneş ışınlarına karşı Türk buluşu

Tıp alanında her geçen gün gelişme gösteren Türkiye'den bir gurur verici haber'de Anadolu Üniversitesi'nden geldi. Prof. Ender Suvacı, yapmış olduğu nano teknolojileri alanındaki çalışmalarında üstün bir başarı kaydederek güneşin zararlı ışınlarına karşı etkili bir krem geliştirdi.

Haber Oku »

Yaşam Haberleri

Yaşama dair aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir site arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Haberlerin en doğru, güncel ve hızlı şekilde okurlarla buluşmasını sağlayan, her biri alanında uzman ekip üyeleriyle birlikte çalışan sitemiz sizler için yaşam haberleri derlemeye devam ediyor.

Hayata Dair Detaylar

Hayata dair gündemde olan tüm son dakika haberlerine sitemiz sayesinde ulaşmanız mümkün oluyor. Merak edilen tüm çekiliş sonuçları, sağlığa dair tavsiyeler, doğal çevrede meydana gelen sorunlar, trafik kazaları, dizi haberleri, ünlülerin hayatına dair detaylar bu site sayesinde sizlerle buluşuyor.

Büyümeye Devam Ediyoruz

Her geçen gün okur sayısı artan, dijital gazetemizde yer alan haber kategorilerinden haberdar olmak için daha fazla beklemeyin. Anlık olarak güncellenen yaşam kategorisi haberi, okurlarını bekliyor. Ulaşmak istediğiniz haberler, site içi arama özelliği sayesinde kolay bir şekilde bulunabiliyor.