Haber.com / Yaşam Haberleri

Yaşam Haberleri

Çeyrek altın kazanmak için 1.5 kilo et yedi!

Çeyrek altın kazanmak için 1.5 kilo et yedi!

Denizli'de gittiği restoranda çeyrek altın ödülü için yarım saatte 151 tane çöp et şiş yiyen Elif İşeri, rekor denemesinin sonrasında 3 gün boyunca yemek yiyemediğini ifade ederek, oğlu ile girdiği inatlaşmanın sonrasında 151 çöp şişe denk gelen ortalama 1,5 kilogram et yediğini belirtti.

Haber Oku »

Yaşam Haberleri

Yaşama dair aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir site arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Haberlerin en doğru, güncel ve hızlı şekilde okurlarla buluşmasını sağlayan, her biri alanında uzman ekip üyeleriyle birlikte çalışan sitemiz sizler için yaşam haberleri derlemeye devam ediyor.

Hayata Dair Detaylar

Hayata dair gündemde olan tüm son dakika haberlerine sitemiz sayesinde ulaşmanız mümkün oluyor. Merak edilen tüm çekiliş sonuçları, sağlığa dair tavsiyeler, doğal çevrede meydana gelen sorunlar, trafik kazaları, dizi haberleri, ünlülerin hayatına dair detaylar bu site sayesinde sizlerle buluşuyor.

Büyümeye Devam Ediyoruz

Her geçen gün okur sayısı artan, dijital gazetemizde yer alan haber kategorilerinden haberdar olmak için daha fazla beklemeyin. Anlık olarak güncellenen yaşam kategorisi haberi, okurlarını bekliyor. Ulaşmak istediğiniz haberler, site içi arama özelliği sayesinde kolay bir şekilde bulunabiliyor.