Haber.com / Yemek Tarifleri

Yemek Tarifleri

Çevirme Pilav Tarifi

Çevirme Pilav Tarifi

Pilav birçok yemeğin yanında sunulan Türk mutfağının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Bugün sizlere sunacağımız tarifimizde pilavı bilinenin yöntemlerin çok dışında yapacağız. Bu tarifimizi denediğinizde pirinç taneleri ile neler yapabileceğinize çok şaşıracaksınız.

Haber Oku »

Arpa Şehriyeli Kuskus Pilavı Tarifi

Arpa Şehriyeli Kuskus Pilavı Tarifi

Pilav deyince aklımıza hemen bulgur pilavı yada pirinç pilavı gelmektedir. Birçoğumuzun vazgeçemediği bu lezzeti sizler için kuskuslu bir şekilde sunuyoruz. Tarifimizde yer alan Arpa Şehriyeli Kuskus Pilavı sizlere yeni bir lezzetin kapısını aralayacak.

Haber Oku »

Mantılı Yoğurt Çorbası Tarifi

Mantılı Yoğurt Çorbası Tarifi

Mantı deyince birçok hamur işi sevenin içi kıpır kıpır olur. Türk mutfağının en gözde lezzetleri arasında yer alan mantıyla çorba yaparak harika ve çok hafif bir çeşit yapabileceğinizi biliyor muydunuz. İşte sizlere efsane lezzet Mantılı Yoğurt Çorbası Tarifi.

Haber Oku »

Nutellalı Pankek Tarifi

Nutellalı Pankek Tarifi

Nutella birçoğumuz için özelikle kahvaltıların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Bugün size vereceğimiz Pankek Tarifi ile yeni bir mucize yaratmaya hazır olun. Nutella ve Pankek birleşimiyle ortaya çıkaracağınız bu lezzetten memnun kalacağınıza eminiz.

Haber Oku »

Kıymalı Tepsi Pizzası Tarifi

Kıymalı Tepsi Pizzası Tarifi

Pizza özelikle yeni nesil gençlerin en çok tercih ettiği atıştırmalıklardan biridir. Bugün sizlerle paylaşacağımız Kıymalı Tepsi Pizzası Tarifini uygulayarak bu atıştırma lığı Türk mutfağına en uygun hale getirilerek son derece sağlıklı bir lezzet ortaya çıkartabilirsiniz.

Haber Oku »

Yemek Tarifleri

İnternet haber sitemiz ile hayata dair tüm kategorileri okur severler ile buluşturuyoruz. Siyaset, spor, eğitim, sağlık, magazin, ekonomi, bilim ve teknoloji gibi kategorilere son dakika güncel haberler sitemizde yer vererek ilgisini çeken okuyucuların hizmetine sunuyoruz. Bu kategorilerin yanı sıra yemek tarifleri kategorisi ile gün içerisinde hangi yemeği yapacaklarına karar veremeyen okur severlere bu konuda da hizmet sunuyoruz.

Güncel Olan Tüm Haber Kategorilerini Sitemizden Takip Edebilirsiniz

Günün haberi ve gündemi meşgul eden önemli gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz. Tarafsız yayıncılık ilkesine bağlı olarak okur severlerin gündemi yakından takip etmesini sağlıyoruz. Ünlü aşçıların vermiş olduğu yemek tarifleri ve püf noktaları ile de haber sitemize renk katıyoruz.