Haber.com / Yemek Tarifleri

Yemek Tarifleri

Meyveli Süt Tarifi

Meyveli Süt Tarifi

Son derece faydalı bir besin olan sütün meyve ile birleşiminden elde edilmiş harika lezzet ile yeniden hayat bulacaksınız. Tarifimizi uyguladığınızda Meyveli Süt Tarifi güne başlamadan önce vazgeçilmez içeceğiniz olacak.

Haber Oku »

Kırmızı Ve Pembe Düşler Tarifi

Kırmızı Ve Pembe Düşler Tarifi

Sizi gün boyu zinde tutabilecek harika meyvelerle hazırlanmış bu karışımı içtiğinizde vücudunuzda olan değişime sizde inanamayacaksınız. Son derece sağlıklı bir karışım olan Kırmızı Ve Pembe Düşler Tarifi ile güne çok daha güzel başlayacaksınız.

Haber Oku »

Kahve Küpleri Tarifi

Kahve Küpleri Tarifi

Espresso ile neler yapabileceklerinize siz bile şaşıracaksınız. Tarifte hazırlayacağınız harika karışım ile misafirlerinize mükemmel sunumlar yapmaya hazır olun. İşte size efsane Kahve Küpleri Tarifi.

Haber Oku »

Kıymalı Kapalı Pide Tarifi

Kıymalı Kapalı Pide Tarifi

Hamur işi tariflerinden en çok aranan ve en beğenilen sorusuna şüphesiz bir şekilde Kıymalı Pide diyebiliriz. Vereceğimiz tarifle ister kendinize mükemmel bir sofra kurun ister misafirlerinizle birlikte bu harika lezzetin tadını çıkarın.

Haber Oku »

Çevirme Pilav Tarifi

Çevirme Pilav Tarifi

Pilav birçok yemeğin yanında sunulan Türk mutfağının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Bugün sizlere sunacağımız tarifimizde pilavı bilinenin yöntemlerin çok dışında yapacağız. Bu tarifimizi denediğinizde pirinç taneleri ile neler yapabileceğinize çok şaşıracaksınız.

Haber Oku »

Arpa Şehriyeli Kuskus Pilavı Tarifi

Arpa Şehriyeli Kuskus Pilavı Tarifi

Pilav deyince aklımıza hemen bulgur pilavı yada pirinç pilavı gelmektedir. Birçoğumuzun vazgeçemediği bu lezzeti sizler için kuskuslu bir şekilde sunuyoruz. Tarifimizde yer alan Arpa Şehriyeli Kuskus Pilavı sizlere yeni bir lezzetin kapısını aralayacak.

Haber Oku »

Yemek Tarifleri

İnternet haber sitemiz ile hayata dair tüm kategorileri okur severler ile buluşturuyoruz. Siyaset, spor, eğitim, sağlık, magazin, ekonomi, bilim ve teknoloji gibi kategorilere son dakika güncel haberler sitemizde yer vererek ilgisini çeken okuyucuların hizmetine sunuyoruz. Bu kategorilerin yanı sıra yemek tarifleri kategorisi ile gün içerisinde hangi yemeği yapacaklarına karar veremeyen okur severlere bu konuda da hizmet sunuyoruz.

Güncel Olan Tüm Haber Kategorilerini Sitemizden Takip Edebilirsiniz

Günün haberi ve gündemi meşgul eden önemli gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz. Tarafsız yayıncılık ilkesine bağlı olarak okur severlerin gündemi yakından takip etmesini sağlıyoruz. Ünlü aşçıların vermiş olduğu yemek tarifleri ve püf noktaları ile de haber sitemize renk katıyoruz.